Artykuł miesiąca: Kielecki Park Technologiczny łączy firmy ze startupami

Czas wolnyLifestyleWiadomości

Dom prezydenta Obamy za 10.5 mln USD na sprzedaż

 

Będzie sypiał w tym samym łóżku, jadł przy tym samym stole śniadanie, brał prysznic dokładanie pod tym samym prysznicem i korzystał z tego samego basenu. Teraz może mieć to samo nabywca tej nieruchomości wystawionej na sprzedaż, domu wakacyjnego samego prezydenta Baracka Obamy.
Dom z bezpośrednim dostępem do plaży jest położony w Kailua  na Hawajach na wyspie Oahu prawdziwym wakacyjnym raju. Powierzchnia mieszkalna tej nieruchomości to ponad 1000 metrów kwadratowych, na co składa się 15 łazienek, 13 sypialni, basen i inne wygody.
Na sprzedaż tę nieruchomość wystawił słynny dom aukcyjny Sotheby i jego dział nieruchomości międzynarodowych za cenę 10, 5 miliona dolarów.
Za tak duże pieniądze według Luxury Estate com.  Nabywca oczekuje, ze stanie się właścicielem ogromnej nieruchomości, z dużymi oknami w salonie i jadalni, zapewniającej wystarczającą ilość światła, W designie tego domu można wyczuć duży wpływ atmosfery i klimatu polinezyjskich wysp.
Prawdą jednak jest, że najbardziej działa na wyobraźnie potencjalnego klienta, że przed nim był tutaj i mieszkał najpotężniejszy człowiek świata, biegał po domu, korzystał z łazienek i z wielu innych przybytków.
Podobno w 1998 roku Obama miał za ten dom zapłacić stosunkowo niewiele, pomimo że są tam marmury, stolarka wykonana ze szlachetnych gatunków drzewa wiele innych cacek.

 

Polecane artykuły
AktualnościWiadomości

Dokąd polecimy Air France jesienią i zimą?

AktualnościITWiadomości

70% pracowników branży IT zauważa u siebie wypalenie zawodowe, co dziesiąty cierpi na depresję

AktualnościTechnologieWiadomości

W tym roku w Polsce przybyło 13 proc. jednoosobowych działalności IT - jest ich już blisko 150 tys.

AktualnościWiadomości

Sportowy brand Mercedesa notuje rekordowe wyniki sprzedaży

Zapisz się do Newslettera
Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze artykuły
%d bloggers like this: