Air France wczoraj i dziś. Francuska linia obchodzi 90.urodziny

Czas wolnyLifestyleWiadomości

Dom prezydenta Obamy za 10.5 mln USD na sprzedaż

Będzie sypiał w tym samym łóżku, jadł przy tym samym stole śniadanie, brał prysznic dokładanie pod tym samym prysznicem i korzystał z tego samego basenu. Teraz może mieć to samo nabywca tej nieruchomości wystawionej na sprzedaż, domu wakacyjnego samego prezydenta Baracka Obamy.
Dom z bezpośrednim dostępem do plaży jest położony w Kailua  na Hawajach na wyspie Oahu prawdziwym wakacyjnym raju. Powierzchnia mieszkalna tej nieruchomości to ponad 1000 metrów kwadratowych, na co składa się 15 łazienek, 13 sypialni, basen i inne wygody.
Na sprzedaż tę nieruchomość wystawił słynny dom aukcyjny Sotheby i jego dział nieruchomości międzynarodowych za cenę 10, 5 miliona dolarów.
Za tak duże pieniądze według Luxury Estate com.  Nabywca oczekuje, ze stanie się właścicielem ogromnej nieruchomości, z dużymi oknami w salonie i jadalni, zapewniającej wystarczającą ilość światła, W designie tego domu można wyczuć duży wpływ atmosfery i klimatu polinezyjskich wysp.
Prawdą jednak jest, że najbardziej działa na wyobraźnie potencjalnego klienta, że przed nim był tutaj i mieszkał najpotężniejszy człowiek świata, biegał po domu, korzystał z łazienek i z wielu innych przybytków.
Podobno w 1998 roku Obama miał za ten dom zapłacić stosunkowo niewiele, pomimo że są tam marmury, stolarka wykonana ze szlachetnych gatunków drzewa wiele innych cacek.

 

Polecane artykuły
AktualnościWiadomości

Światowy rynek dóbr luksusowych dynamicznie rośnie

AktualnościWiadomości

Przełomowa siła sztucznej inteligencji

AktualnościFinanseWiadomości

Barclays rozważa rozwiązanie umowy z tysiącami klientów

AktualnościWiadomości

Michelin zamyka fabryki opon w Niemczech

Zapisz się do Newslettera
Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze artykuły
%d bloggers like this: