Artykuł miesiąca: KLM wylądował w Katowicach

Czas wolnyLifestyleWiadomości

Dom prezydenta Obamy za 10.5 mln USD na sprzedaż

Reklama

Będzie sypiał w tym samym łóżku, jadł przy tym samym stole śniadanie, brał prysznic dokładanie pod tym samym prysznicem i korzystał z tego samego basenu. Teraz może mieć to samo nabywca tej nieruchomości wystawionej na sprzedaż, domu wakacyjnego samego prezydenta Baracka Obamy.
Dom z bezpośrednim dostępem do plaży jest położony w Kailua  na Hawajach na wyspie Oahu prawdziwym wakacyjnym raju. Powierzchnia mieszkalna tej nieruchomości to ponad 1000 metrów kwadratowych, na co składa się 15 łazienek, 13 sypialni, basen i inne wygody.
Na sprzedaż tę nieruchomość wystawił słynny dom aukcyjny Sotheby i jego dział nieruchomości międzynarodowych za cenę 10, 5 miliona dolarów.
Za tak duże pieniądze według Luxury Estate com.  Nabywca oczekuje, ze stanie się właścicielem ogromnej nieruchomości, z dużymi oknami w salonie i jadalni, zapewniającej wystarczającą ilość światła, W designie tego domu można wyczuć duży wpływ atmosfery i klimatu polinezyjskich wysp.
Prawdą jednak jest, że najbardziej działa na wyobraźnie potencjalnego klienta, że przed nim był tutaj i mieszkał najpotężniejszy człowiek świata, biegał po domu, korzystał z łazienek i z wielu innych przybytków.
Podobno w 1998 roku Obama miał za ten dom zapłacić stosunkowo niewiele, pomimo że są tam marmury, stolarka wykonana ze szlachetnych gatunków drzewa wiele innych cacek.

 

Polecane artykuły
AktualnościWiadomości

Oferty nieruchomości - nie musisz za nie płacić!

AktualnościWiadomości

Air France-KLM inwestuje we flotę

AktualnościWiadomości

Jak zbudować startup warty miliardy

AktualnościWiadomościZdrowie

Google rozwija sztuczną inteligencję, która powinna być w stanie rozszyfrować pismo lekarza

Zapisz się do Newslettera
Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze artykuły
%d bloggers like this: