Nowa inwestycja edukacyjna w stolicy

AktualnościWiadomości

BMW Inchcape Wrocław najlepszy w obsłudze klienta!

Salon BMW Inchcape Wrocław został uznany za najlepszy pod względem jakości obsługi klienta w całej sieci dealerskiej BMW. Wyróżnienie w kategorii Customer Satisfaction wręczyli dyrektorowi Inchcape Wrocław Pieter Nota, członek zarządu BMW AG, wraz z prezesem BMW Polska – Baudouinem Denis. To nie pierwszy raz, kiedy wrocławski salon nagrodzony zostaje za doskonałą jakość obsługi. 

W ramach wizytacji polskiego oddziału BMW Group, Pieter Nota odwiedził również salon Inchcape w Warszawie. Podczas spotkania przedstawiciele Inchcape przybliżyli członkowi zarządu BMW AG działalność Grupy oraz zaprezentowali dalsze plany rozwojowe.

Jak twierdzi Inchcape, nagroda jest konsekwencją profesjonalnej realizacji opracowanej przez Grupę strategii IGNITE. Opiera się ona m.in. o stałe doskonalenia procesu obsługi oraz wychodzenie naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom klientów.  

– Dbanie o zadowolenie klienta to jeden z filarów Grupy Inchcape. Dokładamy wszelkich starań, by klienci pozostali z nami przez cały czas użytkowania samochodu, a nasze relacje były jak najlepsze. Ciężko pracujemy na to, by marka Inchcape była synonimem najwyższej jakości obsługi klienta – mówi Michał Podkowa, dyrektor oddziału BMW Inchcape Wrocław.

Wrocławski przedstawiciel BMW i MINI co roku znajduje się w czołówce najlepszych salonów samochodowych, nie tylko w ramach sieci dealerskiej bawarskiego producenta. Kilka lat temu Inchcape Wrocław został uznany za najlepszy salon samochodowy w Polsce wg badania International Service Check, zdobywając maksymalne noty we wszystkich kategoriach.

Polecane artykuły
AIAktualnościCheck PointcyberatakicyberbezpieczeństwoITWiadomości

Sztuczna inteligencja wymyka się spod kontroli. Odpowiedzią ochrona kontekstowa dla agentów AI

AktualnościWiadomości

Nowa inwestycja edukacyjna w stolicy. Międzynarodowa szkoła IAS buduje kampus w Konstancinie

AIAktualnościWiadomości

SpaceX planuje port kosmiczny o wartości 100 miliardów dolarów

AktualnościWiadomości

Co pomaga, gdy narcyz sprawia problemy w zespole

Zapisz się do Newslettera
Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *