Air France wczoraj i dziś. Francuska linia obchodzi 90.urodziny

AktualnościWiadomościZarządzanie

Artur Białkowski wiceprezesem zarządu Medicover

Artur Białkowski został powołany na stanowisko wiceprezesa zarządu Medicover, jednocześnie będzie też sprawował funkcję dyrektora ds. komercyjnych. Obie decyzje weszły w życie wraz z początkiem czerwca.

Artur Białkowski swoją karierę zawodową w Medicover rozwijał od 2012 roku i jako dyrektor sprzedaży miał bardzo duży wpływ na dobre wyniki firmy w ostatnich latach. Wystarczy wspomnieć, że liczba klientów Medicover w segmencie B2B wzrosła w tym czasie o 55%. Artur posiada siedemnastoletnie doświadczenie managerskie oraz wiedzę ekspercką w zakresie sprzedaży i zarządzania, które wykorzystał w swojej pracy w Medicover wprowadzając zmiany przekładające się na rezultaty firmy. Wcześniej pracował w takich firmach jak DHL Express, Siemens, MS Stolica i PTK Centertel.

– Jako wiceprezes zarządu Medicover Artur Białkowski będzie mógł jeszcze bardziej wydatnie przyczynić się do dalszego rozwoju firmy. Podejmując decyzję o nominacji na to stanowisko braliśmy pod uwagę jego imponujące doświadczenie oraz ogromną wiedzę ekspercką, a także zaangażowanie i podejście do pracy – komentuje awans John Stubbington, CEO Dywizji Medicover.

Artur Białkowski jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończył także studia doktoranckie w Kolegium Zarządzania i Finansów warszawskiej Szkoły Głównej Handlowej.

Polecane artykuły
Aktualności

ForBet – Co roku intensywnie inwestujemy w technologie, aby utrzymać pozycję na konkurencyjnym rynku

AktualnościWiadomościZdrowie

Przemysłowe tomografy komputerowe — nowe standardy kontroli jakości w przemyśle

AktualnościChinyEnergiaWiadomości

Chiny instalują znacznie więcej modułów słonecznych

AktualnościWiadomości

Weight Watchers traci Oprah Winfrey – akcje gwałtownie spadają

Zapisz się do Newslettera
Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze artykuły
%d bloggers like this: