Artykuł miesiąca: Dom Opiekuńczych Skrzydeł - pamiętaj o 1% podatku KRS 630706.

AktualnościBankiWiadomości

Aleksandra Buczkowska z mBanku w radzie nadzorczej PSP

 

Do Rady Nadzorczej Polskiego Standardu Płatności, operatora systemu BLIK, dołączyła Aleksandra Buczkowska. Zastąpiła Piotra Puchalskiego jako reprezentantka mBanku. Rada Nadzorcza PSP składa się z przedstawicieli podmiotów, które są udziałowcami spółki – liczy 7 osób.

Aleksandra Buczkowska jest dyrektor zarządzającą ds. produktów i segmentów klienckich w Pionie Bankowości Detalicznej mBanku, z którym związana jest od 2010 roku. W mBanku tworzyła między innymi CRM operacyjny oraz rozwijała analityczny. Kierowała pracami rozwoju nowego biznesu m.in. mOKAZJI oraz platformy Real Time Marketingu. Wdrożyła metodykę Agile Analytics i kulturę testów A/B w komunikacji bezpośredniej. Posiada również doświadczenie zarządzania Contact Center, gdzie rozwijała hybrydowy model kontaktu, czyli taki, w którym optymalne doświadczenie klienta zapewniają połączone siły człowieka oraz technologii. W obecnej roli w mBanku skupia się na kreowaniu wartościowych usług dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców.

– BLIK stał się codziennością dla wielu polskich klientów, którzy wybierają go jako wygodną i uniwersalną metodę płatności. Standard ten jest unikalną propozycją, wyrazem nowoczesności całego sektora bankowego. Dlatego to dla mnie ogromny zaszczyt, że jako członek Rady Nadzorczej będę mogła kształtować przyszłość tego rozwiązania, a dzięki temu – polskiego rynku płatności i nowoczesnej gospodarki – mówi Aleksandra Buczkowska.

W składzie Rady Nadzorczej Aleksandra Buczkowska zastąpiła dotychczasowego przedstawiciela mBanku, Piotra Puchalskiego, który był jej członkiem od kwietnia 2015 roku, w tym przez trzy lata przewodniczącym, a obecnie znalazł się w zarządzie mLeasing. Wspierał zarząd PSP szczególnie w realizacji strategii budowy pozycji BLIKA w ecommerce oraz przy partnerstwie z Mastercard.

– Dziękujemy Piotrowi Puchalskiemu za wiele lat doskonałej współpracy i jego ogromne zaangażowanie oraz wsparcie dla rozwoju BLIKA. Cieszę się, że tak wysokiej klasy eksperta, jako przedstawicielka mBanku zastępuje Aleksandra Buczkowska osoba z niekwestionowaną wiedzą i osiągnięciami, szczególnie w zakresie budowania doświadczeń klienta – mówi Dariusz Mazurkiewicz, prezes Polskiego Standardu Płatności, operatora BLIKA.

Rada nadzorcza jest bardzo ważnym organem w Polskim Standardzie Płatności. Znajdują się w niej przedstawiciele 6 banków – założycieli i udziałowców spółki oraz Mastecarda. To najlepsi na rynku specjaliści, praktycy, którzy bardzo blisko współpracują z zarządem nad rozwojem BLIKA.

Żródło: PSP

Polecane artykuły
AktualnościWiadomości

Jak Jeff Bezos nieskutecznie próbuje naśladować Elona Muska

AktualnościWiadomości

Nowy główny udziałowiec miliarder Kühne w radzie nadzorczej Lufthansy?

AktualnościUbezpieczeniaWiadomości

Człowiek stojący za skandalem z miliardem dolarów w tle w Allianz

AktualnościWiadomościZdrowie

Jak wzmocnienie kompetencji miękkich może zapoczątkować zmiany w polskiej służbie zdrowia

Zapisz się do Newslettera
Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze artykuły
%d bloggers like this: