Artykuł miesiąca: Dom Opiekuńczych Skrzydeł - pamiętaj o 1% podatku KRS 630706.

AktualnościWiadomościZarządzanie

Adam Marciniak z PKO Banku Polskiego Diamentem CIO

 

Dyrektor Pionu Rozwoju i Utrzymania Aplikacji PKO Banku Polskiego – Adam Marciniak, został wyróżniony Diamentem CIO. Tytuł przyznało niezależne jury konkursu CIO Roku 2015 organizowanego przez International Data Group Poland S.A.

W konkursie doceniane są osoby z dużym doświadczeniem i umiejące stworzyć zaangażowany zespół. Konsekwentni menedżerowie, wierzący w swoją wizję i potrafiący do niej przekonać innych. Tytuł „Odnowiciel strategicznej inicjatywy” dla Adama Marciniaka jest efektem wdrożonych przez PKO Bank Polski projektów informatycznych realizowanych w Banku, ale również mających wpływ na cały rynek usług finansowych.

Bank jest doceniany za innowacje oraz szybkość i sprawność wdrażania projektów. Stworzony, na bazie aplikacji IKO, projekt Polski Standard Płatności mobilnych BLIK, został uznany najlepszą innowacją. Nagrodę przyznało międzynarodowe jury konkursu Distribution&Marketing Innovation in Retail Financial Services organizowanego przez Efma.

Bank był również uhonorowany w prestiżowym konkursie SAP Quality Awards 2015 za proces implementacji SAP, który trwał zaledwie 6 miesięcy i był jednym z najkrócej trwających na rynku.

Konkurs CIO Roku – inicjatywa skierowana do szefów IT, w tym roku odbył się po raz trzynasty, a Diamenty CIO przyznawane są od trzech lat. Ocenie podlegają korzyści i efekty przedsięwzięć zakończonych w danym roku. Wyboru laureatów dokonują członkowie jury, w którego skład wchodzą doświadczeni szefowie IT, laureaci tytułu CIO Roku lat ubiegłych.

 

Polecane artykuły
AktualnościCovid-19Wiadomości

Jak pandemia zmieniła sposób spędzania wolnego czasu

Aktualnościhome officeWiadomości

Powrót do pracy z biura po długiej przerwie – jak nie stracić efektywności?

AktualnościWiadomości

Ceny surowców to ryzyko biznesowe numer 1

AktualnościFinanseWiadomości

W rok z lokat wyparowało 80 miliardów

Zapisz się do Newslettera
Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze artykuły
%d bloggers like this: