Artykuł miesiąca: 165 pomysłów na letnie podróże z KLM

AktualnościLudziePodatkiWiadomości

Pracowniku – pamiętaj o 1% dla Fundacji Opiekuńcze Skrzydła

Fundacja Joanny Radziwiłł Opiekuńcze Skrzydła: Do końca kwietnia należy rozliczyć PIT. Pamiętaj, żeby przekazać 1% podatku tym, którzy najbardziej go potrzebują.

 

Twój 1% podatku to 100% rozwoju potrzebującego dziecka. Przekaż 1% podatku na Fundację Joanny Radziwiłł Opiekuńcze Skrzydła KRS 0000630706

Dzięki Twojemu wsparciu prowadzimy dwa dzienne Domy dla dzieci i młodzieży, pochodzących z rodzin pełnych przemocy, alkoholu i samotności. Dzięki Twojemu wsparciu  dzieci otrzymują regularne wsparcie edukacyjne, wychowawcze i społeczne. Dzięki dotacji z 1% podatku możemy zatrudnić wykwalifikowanych psychologów i pedagogów i zapewnić potrzebującemu dziecku codzienne i indywidualne wsparcie w rozwoju. To dzięki Tobie, dzieci i młodzież mają szansę, by dorastać w prawdziwym, bezpiecznym, ciepłym Domu Opiekuńczych Skrzydeł na warszawskiej Pradze.

WPISZ W DEKLARACJĘ PODATKOWĄ KRS 0000 630 706

Jeśli chcesz wspierać działania Fundacji Joanny Radziwiłł Opiekuńcze Skrzydła, skorzystaj z bezpłatnego programu PITAX. I przekaż swój 1% potrzebującym dzieciom. Kliknij http://fundacjajoannyradziwill.pl/1-procent-podatku/

Co to jest 1% podatku?

Jeden procent to podatek dochodowy osób fizycznych, który od 2004 roku podatnicy mogą przekazywać wybranej przez siebie organizacji pożytku publicznego (OPP). Pamiętaj, że 1% nie jest darowizną ani ulgą podatkową. Korzystając z możliwości przekazania 1% podatku, to Ty w imieniu Ministerstwa Finansów decydujesz na co zostaną wydane środki publiczne za rok 2019. Każdy podatnik w Polsce może samodzielnie decydować kogo chce wspierać i do kogo trafi jego 1%, nawet jeżeli to jest 2 zł.

Twój 1% na Dom Opiekuńcze Skrzydła

Fundacja Joanny Radziwiłł Opiekuńcze Skrzydła codziennie wspiera 32 dzieci i młodzieży, pochodzących z najbardziej potrzebujących rodzin warszawskiej Pragi, Grochowa i Gocławia. Pomocą FJR objęte są dzieci w wieku od 7 do 19 lat. Fundacja zapewnia im codzienną opiekę obejmującą działania wychowawcze, edukacyjne, społeczne, kulturalne, sportowe oraz żywieniowe. Dzięki pracy wykwalifikowanych pedagogów Fundacja dba o to, aby podopieczne dzieci odnalazły stałe poczucie bezpieczeństwa, poznały pasje i nowe możliwości wyborów drogi życiowej. Pomoc realizowana jest w ramach dwóch dziennych domów: Domu Pawła dla młodzieży w wieku 12-19 lat oraz Domu Mikołaja dla dzieci od 7 do 12 roku życia.  Fundacja zapewnia również wsparcie psychologiczne i psychiatryczne rodzicom oraz wspiera rodziny w mediacji.

Rozlicz z nami swój 1% podatku. To nic nie kosztuje, a jest realną pomocą dla podopiecznych Fundacji Joanny Radziwiłł Opiekuńcze Skrzydła.Skorzystaj z bezpłatnego programu PITAX, dzięki któremu szybko rozliczysz swój PIT  http://fundacjajoannyradziwill.pl/1-procent-podatku/ .

Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.

Fundacja Joanny Radziwiłł Opiekuńcze Skrzydła :

http://fundacjajoannyradziwill.pl

https://www.facebook.com/opiekunczeskrzydla/

Polecane artykuły
AktualnościITWiadomości

Haktywizm i nowa era wojny cybernetycznej

AktualnościWiadomości

Dlaczego spadają ceny na rynku zegarków

AktualnościFinanseWiadomości

Bank Anglii i Narodowy Bank Szwajcarii również podnoszą stopy procentowe

AktualnościWiadomości

Firma konsultingowa Accenture chce zwolnić 19 000 pracowników

Zapisz się do Newslettera
Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze artykuły
%d bloggers like this: