Artykuł miesiąca: Pracowniku pamiętaj o 1% dla Fundacji Opiekuńcze Skrzydła

AktualnościWiadomości

Unikalna kolekcja okularów Omega

 

Słoneczne, letnie dni wracają, a po wszystkim, co przeżyliśmy w tym roku, nic nie cieszy tak bardzo, jak wyjście na zewnątrz i cieszenie się słońcem. To właśnie na czas długo wyczekiwanych dni na świeżym powietrzu OMEGA wychodzi z wyjątkowo stylową  propozycją unikalnej kolekcji okularów, których wzornictwo, o lekkiej i nowoczesnej formie, zainspirowane zostało kolekcją zegarków.
Pierwszą błyskotliwą ideą było połączenie stylu retro w kobiecym stylu z charakterystycznymi cechami zegarmistrzostwa OMEGI z przeszłości, które znajdują odzwierciedlenie w modelach okularów o kwadratowym kształcie.

Przywodzące na myśl ciepłe pożegnanie zachodzącego słońca metalowe oprawki lśnią blaskiem różowego złota. Okulary mają klasycznie żłobione krawędzie, a na końcówkach zauszników naniesiono słynny, falisty wzór Seamaster. Styl okularów doskonale nawiązuje do filmowej złotej ery Francuskiej Riwiery, a jednocześnie pozostaje bardzo aktualny, oferując akcenty współczesnego luksusu. Stawiając na ponadczasowy i wyrafinowany klimat OMEGA nadała popularnemu pilockiemu stylowi dla mężczyzn swój własny wyraz. Czy prowadzisz dobry samochód, czy leżysz nad basenem, łagodnie złoty odcień okularów imponuje efektownym, bogatym stylem. To zasługa włoskiej konstrukcji, elementów oprawek w stylu Dark Havana i typowo szwajcarskiego akcentu – logotypów znanych z koronki marki OMEGA na końcówkach zauszników. Wreszcie, inspiracje vintage dopełnia uniwersalny projekt o okrągłych, przydymionych szkłach i oprawkach wykonanych z innowacyjnego połączenia octanu celulozy z  metalem w odcieniach połyskującego palladu i czerni.

Choć brzmi to nieco futurystycznie, to nie sposób pomylić ten tradycyjny model z osłonami i podwójnym mostkiem z żadnym innym. To okulary na najgorętsze dni, gdy słońce, na które tak czekaliśmy, świeci z każdego kierunku.

Okulary są dostępne wyłącznie we flagowym OMEGA Boutique, Pl. Trzech Krzyży 16A w Warszawie.

Polecane artykuły
AktualnościWiadomości

Pierwszy raz w historii Swatch zanotował stratę w pierwszym półroczu

AktualnościWiadomości

Johnson wyrzuca Huawei z budowy brytyjskiej sieci 5G

AktualnościWiadomości

Tak będzie wyglądać nowa fabryka Tesli pod Berlinem

AktualnościWiadomości

Ile jesteśmy skłonni wydać na city break i gdzie najchętniej jedziemy?

Zapisz się do Newslettera
Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze artykuły
%d bloggers like this: