Artykuł miesiąca: Pracowniku pamiętaj o 1% dla Fundacji Opiekuńcze Skrzydła

AktualnościGospodarkaITWiadomości

Tam, gdzie technologia spotyka innowację

 

Podczas tegorocznych „International Hardware Fair 2016” w Kolonii, które odbędą się w dniach 06. – 08. marca 2016 r. producent narzędzi ręcznych, firma Wiha, po raz kolejny zaprezentuje swoją siłę innowacyjności i wizjonerskie spojrzenie w przyszłość. W prezentacji skupi się głównie na nowościach produktowych zorientowanych na użytkownika oraz na zupełnie nowych strategiach marketingowych w handlu, będących profesjonalnym wsparciem sprzedaży. Jednak firma przygotowała dla odwiedzających targi znacznie więcej. Spotkanie w Kolonii jest dla Wihy doskonałym miejscem do przedstawienia tematyki ergonomii i efektywności. Jako pierwszy na świecie producent narzędzi ręcznych, otrzymała bowiem ceniony na arenie międzynarodowej certyfikat AGR (Aktion Gesunder Rücken e. V.) za ergonomiczną koncepcję rozmiarów rękojeści wkrętaków oraz szczypiec Inomic.

– W dobie dynamicznych zmian w obrębie całej branży budowlanej, użytkownicy narzędzi z najróżniejszych gałęzi rzemieślniczych i przemysłowych muszą ciągle stawiać czoła nowym wyzwaniom, aby odnosić kolejne sukcesy i móc wykonywać swoją pracę w sposób profesjonalny. Ważnym czynnikiem wpływającym na jakość ich pracy jest w tym wypadku nie tylko wzrost efektywności, ale ochrona stanu zdrowia użytkowników narzędzi – podkreśla Iwona Bolt, Marketing Manager firmy Wiha. Wychodząc naprzeciw tej potrzebie Wiha włożyła wiele wysiłku w stworzenie ergonomicznych narzędzi ręcznych, które zapobiegają schorzeniom i długotrwałym uszkodzeniom stawów, mięśni i ścięgien, a także typowym chorobom zawodowym, nękającym profesjonalistów od lat pracujących w branży budowlanej – dodaje.Skuteczność ergonomicznej koncepcji rozmiarów rękojeści wkrętaków oraz koncepcji szczypiec Inomic potwierdzona została już w listopadzie 2015 r. przez niemieckie stowarzyszenie lekarzy i terapeutów AGR i nagrodzona, cenionym na arenie międzynarodowej, certyfikatem.

Działanie prozdrowotne tych narzędzi stwierdzone zostało po przeprowadzeniu licznych testów i badań przez niezależnych lekarzy i terapeutów. Zastosowanie koncepcji rękojeści firmy Wiha umożliwia użytkownikowi wygodną, długą i przede wszystkim pozbawioną bólu pracę, a specjalistyczne warsztaty, używające tych narzędzi w codziennych zadaniach, mają szansę zminimalizować czas nieobecności pracowników w pracy i tym samym zredukować związane z tym koszty.

Odwiedzający targi zobaczą nie tylko wyróżnioną certyfikatem AGR generację szczypiec Inomic oraz wkrętaki SoftFinish, SoftFinish electric, SoftFinish ESD i MicroFinish, lecz również inne rozwiązania firmy Wiha wyróżniające się oszczędnością czasu pracy, oszczędnością kosztów, funkcjonalnością i większą efektywnością.

Nowe strategie sprzedaży zapewniające maksymalne wsparcie dla partnerów handlowych

Szczególnym celem firmy Wiha jest umocnienie strategicznego partnerstwa handlowego i doskonałe przygotowanie na dynamiczne zmiany, jakie zachodzą w obrębie rynku. Spojrzenie w przyszłość i szukanie coraz to nowych rozwiązań jest podstawą tego działania. Dlatego też Wiha, specjalista w zakresie narzędzi ręcznych, zaprezentuje na tegorocznych targach wyjątkowe, nowe strategie marketingowe oferujące maksymalne wsparcie dla partnerów w obszarze sprzedaży.

Polecane artykuły
AktualnościWiadomości

Polska coraz bliżej odejścia od gotówki

AktualnościWiadomości

Rozmowy telefoniczne podczas pandemii częstsze i wyraźnie dłuższe

AktualnościWiadomości

Niepewność i izolacja odbijają się na zdrowiu psychicznym społeczeństwa

AktualnościWiadomości

TOP 5 bieżących wyzwań w branży nieruchomości

Zapisz się do Newslettera
Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze artykuły
%d bloggers like this: