Artykuł miesiąca: Pracowniku pamiętaj o 1% dla Fundacji Opiekuńcze Skrzydła

AktualnościWiadomości

Sukces sprzedażowy realme – popularne modele wyprzedane w jeden dzień

 

Klienci pokochali wyprzedażowe ceny realme

Z okazji letniej wyprzedaży, realme obniżyło ceny ulubionych modeli swoich produktów. Promocyjne smartfony, w tym flagowce, i akcesoria, takie jak realme Watch czy realme Band są dostępne większości największych sieciach sprzedaży i cieszą się coraz większą  popularnością. Podczas Tygodnia Smartfonów zorganizowanego przez x-kom.pl, modele realme 5i i realme 6 wyprzedały się już pierwszego dnia! W ofercie znalazły się 3 modele telefonów, każdy w dwóch wariantach zróżnicowanych pod kątem specyfikacji i dwóch wersjach kolorystycznych.

W korzystnej cenie wciąż dostępny jest realme X3 SuperZoom – niezwykle wydajny sprzęt o mocnym procesorze doskonałym do gier, świetnym ekranie i dopracowanym aparacie, który poradzi sobie w każdych warunkach. Smartfon, który zadebiutował na polskim rynku w czerwcu tego roku, doczekał się gorącego przyjęcia ze strony mediów branżowych i użytkowników, stając się błyskawicznie jedną z najciekawszych propozycji w swoim segmencie. Duże wrażenie robią parametry i świetny stosunek ceny do jakości, który w czasie wyprzedaży jest jeszcze korzystniejszy.

realme rozpoznawalne na polskim rynku

Marka weszła na polski rynek zaledwie 4 miesiące temu, ale wyniki sprzedażowe jednoznacznie wskazują, że realme zyskuje coraz większą popularność, a klienci darzą ją zaufaniem. Wyprzedanie dwóch promocyjnych modeli w zaledwie jeden dzień świadczy o rosnącej rozpoznawalności producenta, który oferuje klientom najwyższą jakość, nowoczesny design i szeroki asortyment, spełniający najbardziej zróżnicowane potrzeby.

O realme
realme to marka technologiczna, specjalizująca się w produkcji smartfonów i produktów IoT o najwyższej jakości, najlepszym designie i wydajności. realme zajmuje 7 miejsce na świecie jako producent tego typu sprzętu i znajduje się w oficjalnym zestawieniu największych marek smartfonów według globalnych statystyk. W 2019 r. sprzedaż produktów realme na świecie osiągnęła poziom 25 milionów, notując przy tym 808% wzrost w porównaniu z rokiem poprzednim. Ten wynik plasuje realme na pierwszym miejscu wśród producentów, czyniąc z niego najszybciej rozwijającą się markę smartfonów na świecie. Kamieniem milowym obecności marki w tym rejonie jest 1 milion sprzedanych telefonów w ciągu zaledwie 3 dni w samych Indiach, gdzie realme jest obecnie jedną z 4 najlepiej sprzedających się marek. W lipcu 2020 roku realme osiągnęło pułap 40 milionów sprzedanych smartfonów i znajduje się w TOP5 pod kątem sprzedaży na 9 rynkach.

Firma działa obecnie na 59 rynkach na całym świecie. 2 kwietnia 2020 roku realme weszło na polski, stając się z miejsca jednym z najważniejszych graczy w branży.

www.realme.com

Media społecznościowe:

Facebook: https://www.facebook.com/realmePolska

Twitter: https://twitter.com/polskarealme

Instagram: www.instagram.com/realme.polska/

Polecane artykuły
AktualnościWiadomości

Powstaje Koalicja na rzecz telemedycyny

AktualnościWiadomości

Nowe, korzystne zasady biletów KLM

AktualnościWiadomości

Pandemia powoduje gwałtowny wzrost sprzedaży gier

AktualnościWiadomości

Szef Rezerwy Federalnej USA ostrzega przed krachem na rynku nieruchomości

Zapisz się do Newslettera
Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze artykuły
%d bloggers like this: