Artykuł miesiąca: Psychologia strategicznego przywództwa

AktualnościSmaki życiaWiadomości

STIXX Bar & Grill Nowe, nietuzinkowe miejsce na gastronomicznej mapie Warszawy

Na mapie gastronomicznej Warszawy pojawiło się nowe miejsce STIXX Bar & Grill miejsce nietuzinkowe,  łączące wizję estetyczną z talentami kulinarnymi tworząc stylową, tętniącą życiem przestrzeń, w której każdy poczuje się jak VIP.

Restaurację utworzono w historycznym już  magazynie z lat 50. należącym dawniej do Wojskowych Zakładów Graficznych Bellona. Powierzchnia imponująca licząca sobie prawie 2000 mkw. powierzchni, gdzie wnętrze zostało gruntownie przeprojektowane by spełniać oczekiwania najbardziej wymagających, stawiających na najwyższe standardy jakości i wyrafinowany styl.

stixx-restauracja-i-bar

STIXX Bar & Grill wyróżnia różnorodna kuchnia w najlepszym wydaniu, codziennie świeże potrawy, najlepsze alkohole świata serwowane przy najdłuższym barze, stylowa przestrzeń z całorocznym, słonecznym tarasem z widokiem na Plac Europejski i rozrywka na najwyższym poziomie.

Restauracja serwuje dania kuchni polskiej i międzynarodowej. W karcie znajduje się szeroki wybór śniadań, smaczne lunche na każde podniebienie, a wieczorem szef kuchni zabiera gości w kulinarną podróż dookoła świata.

stixx-strefa-degustacji-alkoholi

Dla osób szukających niepowtarzalnej atmosfery w stylowym wydaniu powstało INSPIRE Lounge. Eleganckie, klubowe wnętrze z barem wypełnionym najlepszymi alkoholami, muzyką na żywo i wysokiej klasy sprzętem audiowizualnym sprawdzi się idealnie zarówno na spotkania biznesowe, jak i wieczory sportowe czy imprezy towarzyskie.

Do dyspozycji gości są również dwie w pełni wyposażone sale konferencyjne i elegancka sala VIP Lounge, przeznaczona do mniejszych spotkań konferencyjnych, imprez firmowych, lub okolicznościowych. STIXX Bar & Grill oferuje także Deli2GO, formułę szybkich i smacznych dań, przekąsek czy napoi, które można zabrać ze sobą w biegu do lub po pracy.

stixx-taras

Restauracja w sąsiedztwie hotelu Hilton, w centrum rozwijającego się nowoczesnego centrum biznesowego, takiego małego Manhattanu  warszawskiego ma nie tylko świetną lokalizacje, ale i to co dobrze rokuje, takiego restauracyjnego duszka, co zapewne wpłynie na sukces.

Polecane artykuły
AktualnościWiadomości

Gdzie firmy technologiczne powinny inwestować w Europie? W Polsce!

AktualnościWiadomości

Ekonomistki, prawniczki i humanistki szturmują branżę IT. Pracę oferują im nawet służby specjalne

AktualnościWiadomości

2 minuty, aby zrobić wrażenie na kliencie

AktualnościWiadomości

Co Polacy myślą o zakazie handlu w niedzielę

Zapisz się do Newslettera
Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze artykuły
%d bloggers like this: