Air France wczoraj i dziś. Francuska linia obchodzi 90.urodziny

AktualnościWiadomości

Sprawdzone pomysły na prezenty firmowe na święta

Grudzień to ten miesiąc w roku, w którym chyba wszystkim udziela się świąteczna atmosfera. Jako że Boże Narodzenie przypada na koniec roku kalendarzowego, to też doskonały moment na podsumowania i podziękowania. Prezenty świąteczne dla klientów stają się powoli tradycją. Drobne podarunki w tym okresie są bowiem świetnym sposobem na podkreślenie zadowolenia z trwającej współpracy i złożenie sobie bożonarodzeniowych życzeń. Jeśli nie masz pomysłu na prezenty firmowe na święta, to doskonale trafiłeś. W tekście zdradzamy kilka propozycji na upominki oraz sposoby, jak logistycznie wszystko dobrze zaplanować.

Eleganckie prezenty świąteczne dla klientów

Wybierając prezenty świąteczne dla firm, warto zastanowić się nad wartościami, jakimi kierują się Twoi klienci. Uświadomienie sobie ich gustu oraz cech charakterystycznych może znacząco ułatwić Ci wybranie odpowiedniego podarunku. Przydatne okaże się również określenie stopnia zażyłości. Oczywiście każdy prezent powinien być profesjonalny, ale z bliższymi klientami można pozwolić sobie na dokładniejszą personalizację, np. nawiązanie do jakiegoś wspólnego przeżycia.

Jeśli chodzi o konkretne produkty, to dobrym wyborem jest zakup kosza ze słodyczami, herbatami lub zdrowymi przekąskami. Możesz także zdecydować się na wręczenie produktów własnej produkcji. W zależności od założonego budżetu warto zastanowić się nad zakupem elektronicznych gadżetów lub butelki dobrego alkoholu.

Oprócz kupnego podarunku, w dobrym guście jest dołączenie kartki z życzeniami – najlepiej samodzielnie napisanymi i płynącymi prosto z serca. Nie zapomnij zadbać o odpowiednie opakowanie. Prezenty świąteczne dla klientów powinny być estetycznie zapakowane. Pudełko może np. zawierać w środku sianko, a od zewnątrz być ozdobione czerwoną kokardą. Doskonałym pomysłem jest znalezienie opakowania w kolorach Twojej marki lub zainwestowanie w pudełko z logo firmy.

A jak dostarczyć prezenty firmowe na święta? Możesz wysłać przesyłkę kurierem albo zrobić to osobiście, np. umawiając się na spotkanie lub zapraszając klienta na firmową wigilię.

Jak zaoszczędzić i zrobić dobre wrażenie?

Jesień to czas, w którym w większości firm wiele się dzieje – rozpoczęcie roku szkolnego, start kolekcji jesienno-zimowych, listopadowy Black Friday, a do tego przedświąteczna gorączka… Jeśli więc obawiasz się, że możesz nie znaleźć czasu na dokładne zaplanowanie i przygotowanie prezentów dla firm na święta, to rozważ zdecydowanie się na usługi specjalistycznej firmy. Istnieje wiele placówek, które oferują gotowe paczki prezentowe lub podejmują się skompletowania konkretnych prezentów na życzenie. To wyjątkowo wygodne rozwiązanie. Po pierwsze, możesz złożyć hurtowe zamówienie dla wszystkich swoich klientów. Po drugie, nie musisz martwić się o kwestie logistyczne – zewnętrzna firma zajmie się wszystkim – od kupienia prezentów przez ich eleganckie zapakowanie aż po ich wysłanie do adresatów.

Nie wiesz, jaką firmę wybrać? Możesz sprawdzić usługi Magic Pack. To firma, która w swojej ofercie ma wiele paczek z różną zawartością (m.in. ze słodyczami, elektroniką i herbatami). Każdy zestaw można dodatkowo dowolnie spersonalizować, np. tworząc własne życzenia lub umieszczając logo swojej marki na opakowaniu.

Jeśli postawisz na usługi zewnętrznej firmy, pamiętaj, aby skontaktować się ze specjalistami z odpowiednim wyprzedzeniem. Nie czekaj do grudnia! Prezenty dla firm na święta warto zaplanować już jesienią – wtedy masz pewność, że na pewno wszystko zostanie zrealizowane zgodnie z planem.

Polecane artykuły
AktualnościWiadomości

Na ME Check24 rozdaje koszulki za 100 milionów euro

AIAktualnościWiadomości

Co porabia współzałożyciel OpenAI Ilya Sutskever

AktualnościITWiadomości

USA zakazują rosyjskiego oprogramowania antywirusowego Kaspersky

AktualnościTechnologieWiadomości

Kod kreskowy kończy 50 lat – sześć faktów na urodziny

Zapisz się do Newslettera
Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze artykuły
%d bloggers like this: