Artykuł miesiąca: Kielecki Park Technologiczny łączy firmy ze startupami

AktualnościLifestyleTechnologieWiadomościZdrowie

Sprawdź Mio Cyclo na targach Eurobike 2015

 

Na tegorocznych targach Eurobike marka Mio zaprezentuje swoje najnowsze produkty z gamy nawigacji i komputerów rowerowych. Odwiedzający będą mogli osobiście wypróbować produkty z rodziny Mio Cyclo, sprawdzić jak leżą w dłoni i prezentują się wizualnie, a także jak działa ich oprogramowanie i czujniki. Impreza odbędzie się w ostatnim tygodniu sierpnia.

Marka Mio przygotowała na imprezę Eurobike 2015 pokaz swoich najnowszych rozwiązań w dziedzinie nawigacji i komputerów rowerowych. Odwiedzający będą mogli osobiście sprawdzić działanie topowego modelu Cyclo 505 HC. To oznacza, że będą mogli sprawdzić m.in. takie funkcje, jak współpraca z różnymi czujnikami opartymi o technologię ANT+, czy parowanie urządzenia ze smartfonami. Dostępny będzie także nowy model budżetowej nawigacji rowerowej, Mio Cyclo 200, którego premiera w Polsce przewidywana jest na koniec trzeciego kwartału 2015 roku. Urządzenie to będzie wyposażone w niezbędne funkcje pomiarowe, a także mapę Open Street Maps. Przewidywane są również inne atrakcje i niespodzianki dla odwiedzających.

Eurobike Show to największa impreza rowerowa w Europie. W tym roku odbędzie się w dniach 26 – 29 sierpnia, w Friedrichshafen w Niemczech. Osoby odwiedzające targi znajdą stanowisko Mio w hali B4, jego numer to 213. W czwartek 27 sierpnia będzie można tam porozmawiać również z przedstawicielem polskiego oddziału firmy. Natomiast 25 sierpnia organizatorzy zapraszają na Demo Day, wydarzenie na torze testowym Eurobike. Zostaną tam udostępnione do testów nowe technologie i rozwiązania, które pojawią się później na targach.

Polecane artykuły
AktualnościITWiadomości

Dzień Edukacji Technologicznej: cyberbezpieczeństwo musi stać się elementem edukacji już od szkoły podstawowej!

AktualnościEkologiaWiadomości

Auta elektryczne sposobem na kryzys energetyczny

AktualnościWiadomości

W ten sposób Meta potajemnie wypycha swoich pracowników

AktualnościWiadomościwojna Ukraina

Putin ogranicza swobodę podróżowania

Zapisz się do Newslettera
Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze artykuły
%d bloggers like this: