Air France wczoraj i dziś. Francuska linia obchodzi 90.urodziny

AktualnościCSRLudzieWiadomości

Ruszyła ogólnopolska kampania Wigiliadladzieci.pl Fundacji Joanny Radziwiłł Opiekuńcze Skrzydła

Wraz z początkiem grudnia 2018 roku ruszyła nowa kampania społeczna Wigiliadladzieci.pl prowadzona przez Fundację Joanny Radziwiłł Opiekuńcze Skrzydła. W ramach kampanii pozyskiwane są fundusze na prezenty dla wszystkich 32 podopiecznych Fundacji oraz na zapełnienie świątecznego stołu podczas spotkania wigilijnego w Domu Fundacji.

Ideą kampanii jest zapewnienie podopiecznym Fundacji możliwości spędzenia zbliżających się Świąt w atmosferze prawdziwego Domu, wypełnionego zapachem przygotowanego wspólnie jedzenia, zapachem mandarynek i choinki. Wypełnionego atmosferą bliskości  przyjaźni i radości bez alkoholu, przemocy i odrzucenia. Celem jest ukazanie dzieciom oraz ich rodzinom wzoru w jakiej atmosferze mogą odbywać się Święta.

Fundacja Joanny Radziwiłł Opiekuńcze Skrzydła codziennie wspiera 32 dzieci i młodzieży, pochodzących z najbardziej potrzebujących rodzin warszawskiej Pragi, Grochowa i Gocławia. Pomocą FJR objęte są dzieci w wieku od 7 do 19 lat. Fundacja zapewnia im codzienną opiekę obejmującą działania wychowawcze, edukacyjne, społeczne, kulturalne, sportowe oraz żywieniowe. Dzięki pracy wykwalifikowanych pedagogów, FJR dba o to, aby dzieci odnalazły stałe poczucie bezpieczeństwa, poznały pasje i nowe możliwości wyborów drogi życiowej. Pomoc realizowana jest w ramach dwóch dziennych domów: Domu Pawła dla młodzieży w wieku 12-19 lat oraz Domu Mikołaja dla dzieci od 7 do 12 roku życia. Dodatkowo, Fundacja prowadzi program „Wspieramy Mamy”, którym objęte są matki podopiecznych. FJR zapewnia im wsparcie psychologiczne, materialne oraz realizując warsztaty. Wsparcie matek bezpośrednio przekłada się na prawidłowy i kompleksowy rozwój dziecka. Ponadto Fundacja raz w tygodniu prowadzi Bawialnię dla osób dorosłych, z której aktualnie korzysta 20 samotnych osób powyżej 60 roku życia.

Kampania Wigiliadladzieci.pl

Spotkania wigilijne w Domu Fundacji przy ulicy Omulewskiej 19 w Warszawie, to magiczny czas łączący wszystkich podopiecznych oraz wolontariuszy, ambasadorów, pracowników i przyjaciół Fundacji. To jeden z ważniejszych momentów w ciągu roku, w którym każdy znajduje czas dla innego, toczą się magiczne rozmowy i wzruszające życzenia. To również euforia dzieci i młodzieży, gdy trafiają do ich rąk wymarzone prezenty oraz radość wychowawców i podopiecznych rodzin. To wszystkie jest możliwe dzięki wsparciu prywatnych darczyńców.

Dzięki kampanii społecznej Wigiliadladzieci.pl, Fundacja może zapewnić swoim podopiecznym prawdziwe święta w prawdziwym domu.

Podaruj dziecku prezent na święta! Wejdź na : http://wigiliadladzieci.pl

Fundacja Joanny Radziwiłł Opiekuńcze Skrzydła : http://fundacjajoannyradziwill.pl/

47469034_2338906709678040_4294797872425074688_o

Polecane artykuły
AktualnościWiadomości

Zmiany modeli i słaba sprzedaż zmniejszają zyski Porsche

AktualnościMotoryzacjaWiadomości

Toyota ogłasza wykup akcji za miliard dolarów

AIAktualnościITWiadomości

SAP ze wzrostem zysków – ale redukcje etatów stają się coraz droższe

AktualnościWiadomości

Harris zebrała 81 milionów dolarów w 24 godziny

Zapisz się do Newslettera
Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze artykuły