Artykuł miesiąca: Trendy IT w branży telekomunikacyjnej w 2019 roku

AktualnościFinanseWiadomości

Pożyczki Online w Miloan Polska z Orderem Finansowym

Miloan Polska została uhonorowana w corocznym plebiscycie organizowanym przez magazyn gospodarczy Home&Market, za usługę kredytów gotówkowych online. To kolejne wyróżnienie dla międzynarodowej firmy finansowej, która w ciągu roku od debiutu na polskim rynku, stała się jednym z liderów branży pożyczek krótkoterminowych.

W tegorocznej edycji Orderów Finansowych, plebiscytu w którym wybierane są najlepsze usługi i produkty finansowe na polskim rynku Miloan Polska został wyróżniony w kategorii kredyt indywidualny. W ocenie magazynu Home&Market, firma dostarcza dodatkowych środków finansowych swoim klientom w chwili, gdy tylko ich potrzebują – szybko, wygodnie i odpowiedzialnie.

Miloan Polska używa własnego oprogramowania i technologii dostosowanych do swoich potrzeb, by zaoferować dogodne warunki kredytowe w szybki, przyjazny dla użytkownika i bezpieczny sposób. Miloan stosuje najnowsze systemy zabezpieczeń, tak aby dane klientów zawsze były bezpieczne.

Z danych Miloan Polska wynika, że klientami pożyczek online są głównie osoby młode, poniżej 40 roku życia (62 proc), a wskaźnik ten jest wyższy wśród osób pozostających w „stanie wolnym” (88 proc.). Są to osoby o średnich, miesięcznych zarobkach na poziomie 3000 zł, mieszkańców małych i średnich miast.

Przez ostatnie lata rynek pożyczkowy rósł stabilnie. Podobnie rosła średnia wartość pożyczek – obecnie średnio na poziomie 1.000–1.500 zł. Część konsumentów pożycza, gdyż aspiruje do realizacji wyższych planów, w związku z tym średnia wartość pożyczki rośnie. Według oficjalnych danych na rynku działa ok 140 podmiotów świadczących usługi pożyczkowe. 

 

Polecane artykuły
AktualnościWiadomości

Jak uniknąć rozczarowania po hossie?

AktualnościWiadomości

Natrętny telemarketing na celowniku UODO

AktualnościInwestycjeWiadomości

Inwestycje w Polsce mogą nabrać tempa

AktualnościWiadomości

Ofiarami hejtu coraz częściej padają także firmy

Zapisz się do Newslettera
Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze artykuły
%d bloggers like this: