Artykuł miesiąca: 165 pomysłów na letnie podróże z KLM

AktualnościWiadomości

Pomysły na wyjątkowe imprezy firmowe – trampoliny to jeden z ostatnich hitów

Dobra impreza firmowa powinna pozostawiać po sobie jak najlepsze wspomnienia. Jakie spotkania cieszą się dzisiaj największym powodzeniem wśród firm?

Głównym celem imprezy firmowej jest dobra zabawa w gronie osób, z którymi na co dzień przebywa się w pracy. Spotkania tego typu umożliwiają bliższe poznanie współpracowników, pomagają w integracji i team buildingu, a także mogą być okazją do zawarcia nowych znajomości. Imprezy integracyjne dla firm można organizować na wiele sposobów – od zwykłego wyjścia do restauracji aż do zagranicznego wyjazdu. Obecnie największym zainteresowaniem cieszą się imprezy w aktywnym stylu. Co wybrać, by zapewnić pracownikom jak najlepszą zabawę?

Imprezy integracyjne w parku trampolin

Wśród jednych z najczęściej organizowanych imprez integracyjnych w Warszawie znajdują się te, które odbywają się w parkach trampolin.

Parki trampolin to obecnie jeden z największych hitów, gdy chodzi o aktywne spędzanie wolnego czasu. Chętnie odwiedzane są nie tylko przez dzieci, ale również przez dorosłych. Warszawa to jedno z miast, gdzie można skorzystać z jednych z najlepszych parków w Polsce, gdzie na odwiedzających czeka profesjonalne wyposażenie gwarantujące udaną zabawę. To nie tylko trampoliny, lecz także atrakcje jak tory ninja, ścieżki akrobatyczne, ścianki wspinaczkowe czy popularna zabawa twister, która doskonale nadaje się także na imprezy firmowe gwarantujące niezapomniane wspomnienia.

Takie wyjątkowe imprezy firmowe w Warszawie to okazja, aby zapewnić każdemu z uczestników maksymalną rozrywkę w aktywnym stylu. Działające w stolicy parki trampolin, w tym park Airo, który jest największym tego typu obiektem w mieście, oferują specjalne programy dla firm, w ramach których uczestnicy mogą wziąć udział w zajęciach pod okiem doświadczonych instruktorów i zmierzyć się ze sobą we wciągających walkach i zabawach.

Firmowe imprezy integracyjne – rajdy

Drugim popularnym pomysłem na imprezy integracyjne są rajdy. Do tej właśnie kategorii można zaliczyć szeroką gamę różnych atrakcji, między innymi rajdy quadami, samochodami 4×4 czy rajdy rowerowe, podczas których uczestnicy mają na celu dojechanie z punktu A do punktu B.

Rajdy jako imprezy firmowe są bardzo popularne także w Warszawie. Okolice miasta zachęcają do aktywnego spędzania wolnego czasu, między innymi podczas wypraw off-road, które dają okazję do przeżycia wspaniałej przygody na łonie natury.

W organizacji rajdów firmowych specjalizują się biura podróży oraz agencje eventowej, które mogą zapewnić wtedy kompleksową obsługę w ramach przygotowania najciekawszej trasy, a także zapewnić właściwą obsługę podczas wydarzenia, na przykład w ramach wyżywienia, noclegu oraz transportu dla uczestników.

Imprezy firmowe na torze gokartowym

Alternatywna propozycja dla rajdów to imprezy integracyjne odbywające się na torach gokartowych. Jazda gokartami to świetna atrakcja dla każdego, kto lubi prędkość i rywalizację. W trakcie jazdy można zmierzyć się wtedy z przeciwnikami o uzyskanie jak najwyższej pozycji.

Tory gokartowe także przygotowane są do organizacji imprez firmowych. Najczęściej oferta obejmuje wtedy urządzenie konkursu z nagrodami dla zwycięzców.

 Spotkanie integracyjne nad wodą

W okolicy Warszawy znajduje się wiele punktów, w których można urządzić imprezy integracyjne nad wodą. To właśnie tam czekają atrakcje jak rajdy skuterami wodnymi czy zabawy polegające na jeździe na dmuchanych obiektach, na przykład bananach.

Imprezy nad wodą będą najlepszym wyborem na ciepłe dni. Minusem jest ryzyko związane z brzydką pogodą, która może zepsuć plany uczestników spotkania.

 Imprezy integracyjne dla firm z paintballem

Bardzo popularnym pomysłem na integrację są także imprezy firmowe, w trakcie których odbywa się gra w paintball. To doskonała propozycja nie tylko dla teamów, w których przeważają mężczyźni, ponieważ wciągająca i emocjonująca rozgrywka z pewnością przypadnie do gustu także kobietom.

Zatem Warszawa to miasto, gdzie na firmy czeka wiele ciekawych pomysłów na imprezy integracyjne odbywające się w aktywnym stylu. Parki trampolin, rajdy, wyjazdy nad wodę, gokarty czy paintball to tylko parę propozycji, które cieszą się dużym powodzeniem wśród pracowników i świetnie sprawdzają się w team buildingu.

 

Polecane artykuły
AktualnościWiadomości

Arabia Saudyjska najwyraźniej buduje drugą fabrykę litu dla BMW

AktualnościFinanseWiadomości

Zdaniem Christine Lagarde passa podwyżek stóp procentowych musi być kontynuowana

AktualnościWiadomości

Zastrzyk gotówki z Arabii Saudyjskiej ratuje Lucida

AktualnościWiadomości

Elon Musk ponownie najbogatszym człowiekiem na świecie

Zapisz się do Newslettera
Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze artykuły
%d bloggers like this: