Artykuł miesiąca: Psychologia strategicznego przywództwa

AktualnościGospodarkaHandelWiadomości

Polskie firmy na największych targach zabawek w Hongkongu

Reklama

Producenci gier i zabawek rozpoczynają rok od udziału w targach „Toys&Games” w Hongkongu. Na tym największym w tej części świata wydarzeniu spotkają się kluczowi przedstawiciele branży z USA, Azji, Australii, Afryki oraz Europy, którą reprezentować będą m.in. polskie firmy.

To już 45 edycja targów, które co roku gromadzą liczne grono wystawców i kupujących z całego świata. W tym roku wydarzenie odbywa się w dniach 7-10 stycznia i jak zapowiadają organizatorzy, weźmie w nim udział blisko 3 tys. wystawców oraz 50 tys. kupujących. Podczas „Toys&Games” Polskę będą reprezentowały 4 firmy, w tym marka klocków – Blocki, która pojawi się na targach po raz drugi.

Polska marka klocków wzmacnia eksport

Blocki to ponad 100 zestawów klocków w 7 seriach tematycznych, takich jak MyPolice, MyCity, MyFireBrigade czy MyArmy. Blocki tworzone są przez specjalistów w dziedzinie projektowania zabawek, a zestawy cechują się bardzo dobrą jakością oraz konkurencyjną ceną. Obecnie produkty marki trafiają do konsumentów na terenie Polski oraz Holandii, Francji, Belgii, Turcji i Malty. Uczestnictwo w targach to dla polskiej firmy nie tylko doskonała okazja do promocji marki, pozyskania nowych kontraktów, ale także do obserwacji trendów i nowości w branży. – Jednym z głównych celów naszej strategii jest rozwój eksportu. W związku z tym, obecność na różnorodnych targach branżowych to obowiązkowy punkt w naszym kalendarzu. Wierzymy, że wizyta na „Toys&Games” w Hongkongu będzie równie udana, jak zeszłoroczna i przyczyni się do nawiązania współpracy z nowymi kontrahentami, a także pozwoli umocnić relacje z naszymi obecnymi parterami – komentuje Michał Świeca, przedstawiciel marki Blocki.

Podczas targów „Toys&Games” można będzie zapoznać się z trendami, które będą obowiązywały w branży w tym roku. Jest to więc doskonała okazja, aby rodzimi producenci zaprezentowali swoje produkty i powiększyli liczbę kontrahentów na zagranicznych rynkach.

Reklama
Polecane artykuły
AktualnościWiadomości

Rynek pracownika? Nie dla managerów!

AktualnościWiadomości

Aplikacje mobilne rewolucjonizują bankowość

AktualnościWiadomości

Przyszłością systemów antyplagiatowych będzie stworzenie profilu językowego studenta

AktualnościWiadomości

Kolej 4.0 ma spełnić oczekiwania pasażerów

Zapisz się do Newslettera
Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze artykuły
%d bloggers like this: