Artykuł miesiąca: Trendy IT w branży telekomunikacyjnej w 2019 roku

AktualnościWiadomości

Polskie ePłatności srebrnym partnerem VI Cashless Congress

20 i 21 marca br. w Warszawie odbędzie się kolejna edycja Cashless Congress. W tym roku organizowana jest pod hasłem „W kierunku świata bezgotówkowego – zmieniająca się rola interesariuszy w ekosystemie płatności bezgotówkowych”. Srebrny patronat nad tym wydarzeniem objęły Polskie ePłatności.

W dniach 20-21 marca w hotelu Sheraton w Warszawie odbędzie się kolejna edycja jednego z najważniejszych wydarzeń dla branży płatniczej – Cashless Congress. Organizatorem spotkania jest Fundacja Rozwoju Obrotu Bezgotówkowego.

W ramach kongresu zaplanowano siedem paneli tematycznych, m.in. poświęconych programom wspierającym rozwój polskiego rynku e-płatności i ich wpływowi na cyfryzację społeczeństwa, prawnym wyzwaniom na rynku usług płatniczych w bieżącym roku, a także bodźcom kształtującym płatnicze przyzwyczajenia Polaków. Zaplanowano ponadto warsztaty specjalistyczne, które poprowadzą uznani eksperci branżowi. Poruszane zagadnienia będą dotyczyły m.in. wdrożenia RODO na rynku dostawców usług elektronicznych czy też prawnych konsekwencji niezapewnienia bezpieczeństwa transakcji.

Jednym z partnerów tegorocznej edycji Cashless Congress zostały Polskie ePłatności, które objęły wydarzenie srebrnym patronatem. Polskie ePłatności S.A. to jeden z największych agentów rozliczeniowych w Polsce – jego specjalizacją są innowacyjne i kompleksowe usługi w dziedzinie  płatności elektronicznych.

Podczas kongresu rozdane zostaną eDukaty, czyli nagrody dla wyróżnionych firm oraz ekspertów zasłużonych dla rozwoju rynku płatności elektronicznych w Polsce. Dotychczas wydarzenie odbywało się pod nazwą Międzynarodowy Kongres Płatności Bezgotówkowych.

Polecane artykuły
AktualnościWiadomości

Jak uniknąć rozczarowania po hossie?

AktualnościWiadomości

Natrętny telemarketing na celowniku UODO

AktualnościInwestycjeWiadomości

Inwestycje w Polsce mogą nabrać tempa

AktualnościWiadomości

Ofiarami hejtu coraz częściej padają także firmy

Zapisz się do Newslettera
Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze artykuły
%d bloggers like this: