Artykuł miesiąca: Dom Opiekuńczych Skrzydeł - pamiętaj o 1% podatku KRS 630706.

AktualnościWiadomości

Planujesz organizację eventu firmowego? Przeczytaj!

 

Organizacja eventów to zazwyczaj dosyć stresujący moment dla firmy. Planowanie, ustalanie budżetów i szukanie odpowiedniego miejsca to trudne zadania, szczególnie dla kogoś, kto nie ma w tym doświadczenia. Rozwiązaniem problemu, jakim jest planowanie różnego rodzaju wydarzeń, jest zlecenie tego doświadczonej agencji eventowej w Warszawie! Agencja Hevent wykona wszystko za Ciebie! Sprawi, że Ty będziesz usatysfakcjonowany, a uczestnicy eventu na długo będą zachwycać się tak wspaniale zorganizowanym wydarzeniem!

Kontakt z nami:

Strona www: Agencja Eventowa

Telefon: 509 373 722

Mail: imprezy@hevent.pl

Organizacja eventów – dlaczego zlecić to specjalistom?


Zastanawiasz się, co jesteśmy w stanie Ciebie zrobić w ramach organizacji eventu? Absolutnie wszystko! Nasza agencja eventowa z Warszawy to idealne rozwiązanie, gdy przymierzasz się do organizacji imprezy. Posiadamy wszystkie niezbędne narzędzia do zaplanowania i przeprowadzenia zapadającego w pamięć wydarzenia. Działamy kompleksowo i z pełnym profesjonalizmem, dzięki czemu Ty możesz spać spokojnie. Odpowiadamy za wszystkie etapy organizacji eventu – od wyboru miejsca, przez dostarczenie cateringu, zabawy dla gości po całą logistykę. Dodatkowo kiedy imprezy są kilkudniowe i zorganizowane poza obszarem zamieszkania pracowników, odpowiadamy również za transport, nocleg i kontakt z obsługą hotelu.


Imprezy integracyjne dopracowane w każdym calu


Bardzo często z naszej oferty korzystają przedsiębiorstwa, które zlecają nam organizację imprez integracyjnych dla pracowników lub klientów biznesowych. Takie imprezy integracyjne są organizowane z reguły na dwa dni. Mogą się one odbyć w stolicy lub w dowolnym zakątku Polski. Firma ustala cel imprezy integracyjnej – zapoznanie ze sobą nowych pracowników, zmiana atmosfery w grupie czy po prostu w ramach gratyfikacji za dobre efekty pracy – a my zajmujemy się całą resztą. Wieloletnie doświadczenie w organizacji imprez integracyjnych sprawia, że po każdej realizacji Klienci są bardzo zadowoleni z efektów wydarzenia i często do nas wracają.


Agencja eventowa Hevent, czyli innowacyjne podejście do imprez


Branża eventowa jest dynamiczna. My jesteśmy elastyczni i podążamy za panującymi trendami. Wiele lat doświadczenia w tworzeniu imprez pozwala oferować naszym Klientom różnorodność usług i propozycji, które doskonale sprawdzą się na daną imprezę. Napisz do nas, a stworzymy dla Ciebie ciekawą niepowtarzalną ofertę!


Jakie eventy organizujemy dla naszych Klientów?


W naszej ofercie zobaczysz różnorodne wydarzenia dla średnich i dużych firm czy urzędów i instytucji. Są to szczególnie koncerty, wydarzenia tematyczne, konferencje, pikniki rodzinne, szkolenia czy gale jubileuszowe i firmowe o prestiżowym standardzie. Organizacja zależy od potrzeb Klienta. Doświadczenie na rynku eventów powoduje, że obsługujemy klientów w całej Polsce i poza nią. Nasza agencja zapewnia pełen zakres usług – od planowania po realizację. Posiadamy również obszerną listę opcji cateringowych, od przekąsek po dania VIP, dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twoi goście będą zachwyceni.

Czym wyróżniamy się na tle innych firm z Warszawy?

Stały kontakt na każdym etapie realizacji organizacji eventu
Dla nas szczególnie ważne jest satysfakcja zleceniodawców – w związku z tym po nawiązaniu współpracy jesteśmy w pełni dyspozycyjni. Nagła zmiana założeń imprezy? Ciekawy pomysł? Pojawiło się coś, o czym powinniśmy wiedzieć? Daj znać, a zmienimy plan działań z uwzględnieniem wszystkich Twoich wytycznych!

Wydarzenia firmowe, które na długo zapadają w pamięć

Jako agencja eventowa Hevent realizujemy się w branży już ponad 15 lat i jesteśmy rozpoznawalni dzięki swojemu godnego podziwu portfolio oraz stale poszerzającej się oferty. Istnieje wiele sposobów na dostarczenie pracownikom rozrywki i motywacji do pracy. Ciekawym rozwiązaniem jest zapewnienie rozmaitych wydarzeń, w których mogą czynnie uczestniczyć. Dzięki temu wyrwą się z rutyny pracy, da im nowe spostrzeżenia i pomysły oraz sprawi, że zostaną docenieni. Jeżeli jedyne oferty, jakie otrzymałeś na imprezy integracyjne to paintball – lepiej zmień firmę eventową. Najlepszym sposobem na to, aby Twoi pracownicy zapamiętali wydarzenie, jest zapewnienie im ciekawych atrakcji. Wiemy, co cieszy się największą popularnością wśród uczestników eventów, więc jesteśmy w stanie dopasować najlepsze atrakcje do każdego Klienta. Tworzymy imprezy, które spełniają oczekiwania nawet szczególnie wymagających Klientów.

Jaka jest najlepsza firma eventowa w stolicy?

Rynek się zmienia, podobnie jak wymagania Klientów, którzy coraz więcej oczekują od organizowanych wydarzeń. Proponujemy najciekawsze rozwiązania i pomysły, których nie przedstawi Ci żadna inna firma zajmująca się organizacją wydarzeń. Nasz profesjonalizm pozwala nam organizować imprezy eventy na prestiżowym poziomie!

Polecane artykuły
AktualnościWiadomości

Branżę modową czekają rewolucyjne zmiany

AktualnościWiadomości

W Polsce jest ponad milion legalnie pracujących cudzoziemców

AktualnościWiadomości

Daimler Truck korzysta z wyższych cen

AktualnościWiadomości

Siemens jest na minusie po raz pierwszy od 12 lat

Zapisz się do Newslettera
Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze artykuły
%d bloggers like this: