Artykuł miesiąca: Psychologia strategicznego przywództwa

AktualnościWiadomościZarządzanie

Nowy dyrektor generalny Avis na Polskę i Czechy

Sascha Hümmerich objął funkcję nowego dyrektora generalnego Avis Budget Group – dostawcy usług wynajmu samochodów i rozwiązań z zakresu mobilności – na Polskę i Czechy. W swojej nowej roli, Hummerich odpowiada za zarządzanie markami Avis i Budget oraz rozwój biznesu w obu krajach w oparciu o realizację strategii mobilności Avis Budget Group. Sascha Hümmerich jest związany z Avis Budget Group od ponad 15 lat.

W tym czasie pełnił szereg funkcji kierowniczych. Zarządzał punktami wynajmu aut w Düsseldorfie oraz Kolonii, był również Local Market Managerem dla obydwu miast, a następnie dla całego Zagłębia Ruhry. Od marca 2016 do końca lipca 2018 roku Hümmerich pełnił w Avis funkcję Head of Airports dla Kolonii, Frankfurtu, Hahn, Norymbergi, Stuttgartu oraz Monachium.

– To dla mnie zaszczyt móc objąć kierownictwo nad działalnością Avis Budget Group w Polsce i w Czechach – powiedział Sascha Hümmerich. – Cieszę się z mojej nowej roli w Avis Budget Group – giganta w dziedzinie wynajmu samochodów, który stale wprowadza innowacje w branży i rozwija swoją działalność na rynku jako wiodący dostawca rozwiązań z zakresu mobilności – podkreślił.

 

Avis Budget Group, Inc. to wiodący dostawca usług wynajmu aut. Jego marki – Avis i Budget, posiadają łącznie ponad 11 tys. punktów wypożyczalni w około 180 krajach na całym świecie. Należący do Grupy Zipcar to światowy lider carsharingu, z którego oferty korzysta ponad milion użytkowników. Większość wypożyczalni Avis Budget Group znajduje się w Ameryce Północnej, Europie oraz w Australii. Działa również w oparciu o licencje w innych regionach świata. Avis Budget Group zatrudnia łącznie około 30 tys. pracowników. Więcej informacji na: www.avisbudgetgrooup.com Dodatkowych informacji udziela: Biuro Prasowe Avis Polska Michał Kołodyński E-mail: michal.kolodynski@webershandwick.pl, M +48 782 600 035

Polecane artykuły
AktualnościWiadomości

Coraz więcej pracowników tymczasowych przechodzi na etaty

AktualnościWiadomości

Na drodze do dobrego CV. Raport Pracuj.pl

AktualnościWiadomości

CVI umacnia zespół i pozycję w Europie Środkowowschodniej

AktualnościWiadomości

Zapowiada się rekordowy rok dla LOT-u

Zapisz się do Newslettera
Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze artykuły
%d bloggers like this: