Artykuł miesiąca: KLM wylądował w Katowicach

AktualnościITWiadomości

Nowa usługa ECO+, czyli nowa jakość w marketingu SMS

 

Rynek komunikacji mobilnej jest dziś bardzo dynamiczny, dlatego w obliczu rosnących potrzeb i oczekiwań, zarówno marketerów, jak i konsumentów, oferuje coraz to nowe rozwiązania w zakresie efektowniejszego i efektywniejszego dotarcia do odbiorców.

Wszystkich wykorzystujących mechanizmy komunikacji SMS ucieszy zapewne fakt, że już od 1 lipca br. mogą oni zwiększyć jakość oraz skuteczność prowadzonych przez siebie kampanii. Oznacza to, że standard usługi znacznie wzrośnie i pozwoli generować jeszcze więcej oczekiwanych profitów. Perspektywa zmian jest zatem bardzo pozytywna, a możliwa dzięki nowym rozwiązaniom technologicznym.

Dotychczas Klienci mogli wybierać spośród dwóch rodzajów usługi wysyłki SMS, tzw. SMS-ów ECO oraz FULL. Zmiany jakie się dokonują, dotyczą usługi SMS ECO, która jest najtańszą metodą wysyłania wiadomości z numerów losowych, a która teraz z racji swojej ewolucji zyska miano SMS ECO+. Pomimo tego, że SMS ECO to podstawowa wersja wiadomości tekstowej, to cieszy się ona ogromnym zainteresowaniem. Tym bardziej udoskonalenie właśnie tego wariantu, powinno być atrakcyjne dla korzystających z niego podmiotów czy osób.

Wskazując na konkretne przewagi SMS-ów typu ECO+ nad opcją ECO należy zaznaczyć, że jest to wersja SMS-ów oferująca pełne i znacznie przyśpieszone raportowanie doręczeń, natychmiastową obsługę wiadomości przychodzących, błyskawiczne doręczenie wysyłek niezależne od ich charakterystyki (bez względu czy są to pojedyncze czy masowe wiadomości) oraz większą przepustowość, sięgającą nawet 1 miliona SMS-ów na godzinę!

Opcja SMS ECO+, choć nieznacznie droższa, nadal będzie najkorzystniejszym wariantem dla tych, którzy chcą przeprowadzić kampanie SMS w przystępnej cenie. Możemy zatem stwierdzić, że przed nami nowa jakość usługi w komunikacji mobilnej.

Źródło: Platforma SerwerSMS.pl

Polecane artykuły
AktualnościPracaWiadomości

Kto i dlaczego szuka nowej pracy?

AktualnościWiadomości

Giełda kryptowalut Kraken zwalnia 1100 osób

AktualnościWiadomości

Mistrzostwa Świata 2022: cyberoszuści w akcji

AktualnościPodatkiWiadomości

Polacy na karuzeli przepisów podatkowych

Zapisz się do Newslettera
Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze artykuły
%d bloggers like this: