Artykuł miesiąca: Psychologia strategicznego przywództwa

AktualnościWiadomości

NetApp otrzymuje od Google Cloud tytuł partnera technologicznego roku 2018

NetApp, czołowy dostawca rozwiązań do obsługi danych w chmurach hybrydowych, poinformował o zdobyciu tytułu najlepszego partnera technologicznego firmy Google Cloud w 2018 roku w dziedzinie infrastruktury (2018 Google Cloud Technology Partner of the Year for Infrastructure). Nagroda została wręczona podczas konferencji Google Cloud Next ’19 w San Francisco.

NetApp otrzymał to wyróżnienie za swoje osiągnięcia w środowisku partnerów Google Cloud, a w szczególności za pomoc klientom w szybkim tworzeniu i uruchamianiu aplikacji na platformie Google Cloud na dużą skalę, w oparciu o odpowiednią strategię dotyczącą danych. Usługa NetApp® Cloud Volumes for Google Cloud Platform, opracowana wspólnie przez firmy NetApp i Google Cloud, to wydajna, stworzona z myślą o chmurze, w pełni zarządzana usługa plikowej pamięci masowej, która umożliwia uruchamianie aplikacji, funkcji analitycznych i modelu DevOps na platformie Google Cloud. Zarówno w przypadku aplikacji dla przedsiębiorstw, jak i obciążeń typowych dla konkretnych sektorów, takich jak wydobycie ropy i gazu, media i rozrywka oraz nauki przyrodnicze, wymagających dużej wydajności i dostępności oraz interfejsów opartych na plikach, Cloud Volumes umożliwia korzystanie z usług opartych na protokołach NFS i SMB, które osiągają wymaganą przepustowość w ciągu kilku sekund. Ponad 30 czołowych globalnych przedsiębiorstw korzysta już z tej usługi, aby przenosić obciążenia do środowiska Google Cloud dziesięć razy szybciej i osiem razy wydajniej niż w przypadku rozwiązań alternatywnych.

„Platforma Google Cloud i usługa NetApp Cloud Volumes pomogły nam w przeniesieniu obciążeń dotyczących przetwarzania plików, które wymagały dużej wydajności, choć sądziliśmy, że ich refaktoryzacja zajmie nam kilka miesięcy, a nawet lat” ― powiedział Jon Latshaw, wiceprezes ds. usług chmurowych w firmie Cardinal Health.

„Czujemy się zaszczyceni otrzymanym od Google Cloud tytułem najlepszego partnera technologicznego roku 2018 w zakresie infrastruktury” ― powiedział Anthony Lye, wiceprezes i dyrektor generalny działu usług przetwarzania danych w chmurze w firmie NetApp. „Bliska współpraca z zespołem Google Cloud to dla nas wspaniałe doświadczenie. NetApp oferuje najlepsze usługi przetwarzania danych w chmurze, natomiast Google Cloud jest liderem w dziedzinie tworzenia aplikacji, przeprowadzania analiz i uczenia maszynowego. Połączenie potencjału obu firm otwiera przed nami nowe perspektywy rozwoju. Możemy wspólnie wdrażać nowe aplikacje w chmurze, które zapewniają klientom znakomitą obsługę opartą na wykorzystaniu bogatych zasobów danych”.

„Bardzo nas cieszy, że w imieniu klientów Google Cloud możemy nagrodzić firmę NetApp za innowacyjność i nadać jej tytuł najlepszego partnera technologicznego roku 2018 w zakresie infrastruktury” ― powiedział Kevin Ichhpurani, wiceprezes ds. globalnego środowiska partnerów w firmie Google Cloud. „Nasze środowisko partnerów tworzy wspaniałe innowacje, a rozwiązania NetApp w zakresie usług plikowych i podstawowej infrastruktury są tego znakomitym przykładem. Z ogromną satysfakcją przyznajemy to wyróżnienie firmie NetApp. Mamy nadzieję, że będziemy nadal wspólnie budować nowe rozwiązania”.

 

Polecane artykuły
AktualnościWiadomości

Gdzie firmy technologiczne powinny inwestować w Europie? W Polsce!

AktualnościWiadomości

Ekonomistki, prawniczki i humanistki szturmują branżę IT. Pracę oferują im nawet służby specjalne

AktualnościWiadomości

2 minuty, aby zrobić wrażenie na kliencie

AktualnościWiadomości

Co Polacy myślą o zakazie handlu w niedzielę

Zapisz się do Newslettera
Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze artykuły
%d bloggers like this: