Artykuł miesiąca: Psychologia strategicznego przywództwa

AktualnościFinanseWiadomości

Najlepsze chwilówki: Miloan Polska ponownie w czołówce!

Miloan Polska po raz kolejny uzyskał czołową pozycję wśród firm pożyczkowych. Ranking portalu pozyczki-ranking.pl wskazuje m.in., że Miloan Polska posiada najatrakcyjniejszą ofertę wśród firm znajdujących się w pierwszej piątce zestawienia.

Ranking Chwilówek Maj 2018

Za: pozyczki-ranking.pl dostęp 16.05.2018

1. Szybka Gotówka

2. Miloan

3. Wandoo

4. Extraportfel.pl

5. Kuki.pl

Majowe zestawienie portalu pozyczki-ranking.pl to kolejny ranking, który wyróżnia Miloan Polska na rynku pożyczek krótkoterminowych i pokazuje, że firma coraz lepiej radzi sobie na polskim rynku, który liczy już około 140 podmiotów świadczących takie usługi.

W jednym z wcześniejszych zestawień Miloan uzyskał pozycję lidera wiosennej edycji rankingu pożyczek online, natomiast na początku roku zdobył pierwszą pozycję w prestiżowym rankingu Gazety Finansowej.

Eksperci po raz kolejny zwracają uwagę m.in. na szybkość uzyskania pożyczki (pieniądze trafiają na konto pożyczkobiorcy nawet w ciągu 15 min), całodobową dostępność usługi oraz atrakcyjne oprocentowanie wyróżniające Miloan na tle konkurencji. Firma oferuje pożyczki krótkoterminowe w kwotach od 300 do 4000 złotych. Pierwsza pożyczka do 1500 złotych na 30 dni oferowana jest w promocji RRSO 0%, a kolejne na warunkach atrakcyjniejszych od firm z pierwszej piątki majowego rankingu.

Miloan jest również tegorocznym zwycięzcą Orderów Finansowych, plebiscytu magazynu Home&Market, w kategorii kredyt indywidualny.

W ocenie magazynu Home&Market, firma dostarcza dodatkowych środków finansowych swoim klientom w chwili, gdy tylko ich potrzebują – szybko, wygodnie i odpowiedzialnie. Co ważne, Miloan Polska używa własnego oprogramowania i technologii, stosując najnowsze systemy zabezpieczeń, tak aby dane klientów zawsze były bezpieczne.

Polecane artykuły
AktualnościWiadomości

Niektórzy nastoletni blogerzy i vlogerzy mogą liczyć na spore zarobki

AktualnościWiadomości

Branża fitness jedną z najdynamiczniej rozwijających się w Polsce

AktualnościWiadomości

Blisko 90 proc. Polaków uważa się za dobrych ojców

AktualnościWiadomości

Małe i średnie firmy inwestują w benefity dla pracowników

Zapisz się do Newslettera
Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze artykuły
%d bloggers like this: