Artykuł miesiąca: Praca w IT nie tylko dla programistów. TOP 3 zawody z gwarancją zatrudnienia i dobrą pensją

AktualnościWiadomości

Mintos wzmacnia zespół w Polsce

 

Mintos, technologiczny startup z branży finansowej, który oferuje globalną platformę do inwestowania w pożyczki, wzmacnia zespół w Polsce. Od września do grona pracowników firmy dołączył Mateusz Sikora i objął stanowisko Loan Originator Partnership Executive. Do jego zadań będzie należała opieka nad firmami pożyczkowymi obecnymi na platformie oraz wsparcie w poszukiwaniu nowych klientów wśród firm pożyczkowych.

Mateusz Sikora ma dwunastoletnie doświadczenie w sektorze usług finansowych. Przez ostatnie 8 lat pracował w Citibanku odpowiadając m.in. za otwarcie nowego kanału sprzedaży pożyczek gotówkowych za pośrednictwem firm partnerskich, w tym pozyskanie nowych zewnętrznych partnerów biznesowych w zakresie sprzedaży oraz organizacji zewnętrznych działań sprzedażowych dla wszystkich kanałów sprzedaży bezpośredniej.

„Jest nam miło powitać Mateusza w gronie pracowników Mintos. Mateusz ma wieloletnie doświadczenie, które zdobywał w międzynarodowych firmach finansowych działających w Polsce. Jestem przekonany, że zarówno jego doświadczenie zawodowe, umiejętności oraz predyspozycje osobowe znacząco przyczynią się do dalszego rozwoju Mintos w Polsce” – powiedział Martins Sulte, współzałożyciel i Dyrektor Zarządzający Mintos.

„Mintos to największa platforma do inwestowania w pożyczki w Europie i jedna z największych na świecie. Firma bardzo dynamicznie rozwija się i planuje dalszy rozwój na całym świecie. Dołączenie do tak prężnej międzynarodowej organizacji to duże wyzwanie, jednak jestem przekonany, że moje dotychczasowe doświadczenie zawodowe przyczyni się do dalszego wzmocnienia pozycji Mintos w Polsce” – powiedział Mateusz Sikora, Loan Originator Partnership Executive.

Mintos stawia na dynamiczny rozwój zespołu w 2019 roku. Od początku tego roku Spółka podwoiła liczbę swoich pracowników i obecnie w biurach w Rydze, Warszawie, Berlinie i Wilnie zatrudnia 140 osób. Do końca bieżącego roku firma planuje zatrudniać w sumie około 200 pracowników.

 

 

 

 

Polecane artykuły
AktualnościWiadomości

Brak czasu dużym obciążeniem dla mikroprzedsiębiorców

AktualnościWiadomości

Zmiana w radzie nadzorczej Banku BNP Paribas

AktualnościWiadomości

Pozostało tylko 10 lat na powstrzymanie negatywnych zmian klimatu

AktualnościWiadomości

Czy stosunek firmy do środowiska naturalnego wpływa na rekrutację?

Zapisz się do Newslettera
Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze artykuły
%d bloggers like this: