Artykuł miesiąca: Psychologia strategicznego przywództwa

AktualnościCzas wolnyLifestyleWiadomości

MILOO HOME otworzyło nowy salon w katowickiej Silesii

Reklama

Wiosna sprzyja odnowie i zmianom wystroju wnętrz, dlatego jest to doskonały czas na otwarcie nowego salonu z meblami i akcesoriami do urządzania mieszkań i domów.

Miloo Home wierzy, że każde wnętrze opowiada swoją własną, niepowtarzalną historię. To właśnie inspiruje firmę do tworzenia kolekcji, które zabiorą Państwa w magiczną podróż po świecie designu. Różnorodność stylów połączona jest z wysoką jakością materiałów i dbałością o każdy szczegół wykonania.

W nowym miejscu firmowanym przez Miloo Home, klienci znajdą meble do różnych wnętrz, szeroką i oryginalną kolekcję mebli ogrodowych Garden Collection, dywany, tekstylia, piękne lampy oraz wiele innych akcesoriów do stworzenia klimatycznych i niepowtarzalnych wnętrz. Obsługa salonu posiada odpowiednie kwalifikacje, aby doradzić klientom i pomóc im w dokonaniu najwłaściwszych wyborów. Katowickie centrum zostało wybrane ze względu na swój prestiż i lokalizację. Gwarantuje ono dużą liczbę klientów poszukujących pięknych i oryginalnych rozwiązań wnętrzarskich.

1 (1)

Marka Miloo Home powstała w wyniku rebrandingu House&More. Ta ekskluzywna sieć salonów wnętrzarskich, oferujących starannie wyselekcjonowane meble i akcesoria w różnych stylach – od ciepłego i przytulnego stylu boho, przez elegancki styl nowojorski do nowoczesnej klasyki, obecna jest na polskim rynku od 2009 r. Obecnie Miloo Home posiada 16 salonów w największych polskich miastach oraz sklep internetowy. Rozwija się również za granicą:
jej produkty znajdziemy w eleganckim salonie w Dusseldorfie usytuowanym w  prestiżowej części tego miasta. W kolejnych latach firma planuje ekspansję na inne rynki zagraniczne.

Nowy salon w katowickim CH Silesia będzie 16 salonem Miloo Home w Polsce.

Reklama
Polecane artykuły
AktualnościWiadomości

Rynek pracownika? Nie dla managerów!

AktualnościWiadomości

Aplikacje mobilne rewolucjonizują bankowość

AktualnościWiadomości

Przyszłością systemów antyplagiatowych będzie stworzenie profilu językowego studenta

AktualnościWiadomości

Kolej 4.0 ma spełnić oczekiwania pasażerów

Zapisz się do Newslettera
Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze artykuły
%d bloggers like this: