Artykuł miesiąca: Psychologia strategicznego przywództwa

AktualnościCzas wolnyLifestyleWiadomości

MILOO HOME otworzyło nowy salon w katowickiej Silesii

Wiosna sprzyja odnowie i zmianom wystroju wnętrz, dlatego jest to doskonały czas na otwarcie nowego salonu z meblami i akcesoriami do urządzania mieszkań i domów.

Miloo Home wierzy, że każde wnętrze opowiada swoją własną, niepowtarzalną historię. To właśnie inspiruje firmę do tworzenia kolekcji, które zabiorą Państwa w magiczną podróż po świecie designu. Różnorodność stylów połączona jest z wysoką jakością materiałów i dbałością o każdy szczegół wykonania.

W nowym miejscu firmowanym przez Miloo Home, klienci znajdą meble do różnych wnętrz, szeroką i oryginalną kolekcję mebli ogrodowych Garden Collection, dywany, tekstylia, piękne lampy oraz wiele innych akcesoriów do stworzenia klimatycznych i niepowtarzalnych wnętrz. Obsługa salonu posiada odpowiednie kwalifikacje, aby doradzić klientom i pomóc im w dokonaniu najwłaściwszych wyborów. Katowickie centrum zostało wybrane ze względu na swój prestiż i lokalizację. Gwarantuje ono dużą liczbę klientów poszukujących pięknych i oryginalnych rozwiązań wnętrzarskich.

1 (1)

Marka Miloo Home powstała w wyniku rebrandingu House&More. Ta ekskluzywna sieć salonów wnętrzarskich, oferujących starannie wyselekcjonowane meble i akcesoria w różnych stylach – od ciepłego i przytulnego stylu boho, przez elegancki styl nowojorski do nowoczesnej klasyki, obecna jest na polskim rynku od 2009 r. Obecnie Miloo Home posiada 16 salonów w największych polskich miastach oraz sklep internetowy. Rozwija się również za granicą:
jej produkty znajdziemy w eleganckim salonie w Dusseldorfie usytuowanym w  prestiżowej części tego miasta. W kolejnych latach firma planuje ekspansję na inne rynki zagraniczne.

Nowy salon w katowickim CH Silesia będzie 16 salonem Miloo Home w Polsce.

Polecane artykuły
AktualnościWiadomości

Zmiany klimatyczne spowodują wzrost cen wody i żywności

AktualnościWiadomości

Od przyszłego roku główny wskaźnik na rynku finansowym w nowym standardzie

AktualnościWiadomości

Rządowa chmura obliczeniowa poprawi bezpieczeństwo IT w samorządach

AktualnościWiadomości

Zatrudnienie młodocianych pracowników tylko pod pewnymi warunkami

Zapisz się do Newslettera
Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze artykuły
%d bloggers like this: