Artykuł miesiąca: Trendy IT w branży telekomunikacyjnej w 2019 roku

AktualnościFinanseWiadomości

Miloan Polska wśród najlepszych firm pożyczkowych!

Lipcowy ranking portalu pozyczki-ranking.pl wznów uwzględnił Miloan Polska w czołówce firm pożyczkowych. Jak wskazuje analiza – Miloan posiada jedną z najatrakcyjniejszych ofert wśród firm znajdujących się w lipcowym zestawieniu.

1

Za: pozyczki-ranking.pl

Eksperci po raz kolejny zwracają uwagę m.in. na szybkość uzyskania pożyczki, całodobową dostępność usługi oraz atrakcyjne oprocentowanie wyróżniające Miloan na tle konkurencji. Firma oferuje pożyczki krótkoterminowe w kwotach od 300 do 4000 złotych. Pierwsza pożyczka do 1500 złotych na 30 dni oferowana jest w promocji RRSO 0%, a kolejne na warunkach atrakcyjniejszych od firm z pierwszej piątki majowego rankingu.

Lipcowe zestawienie portalu pozyczki-ranking.pl to kolejny ranking, który wyróżnia Miloan na rynku tzw. chwilówek i pokazuje, że firma coraz lepiej radzi sobie na polskim rynku. W jednym z wcześniejszych zestawień Miloan uzyskał pozycję lidera wiosennej edycji rankingu pożyczek online, natomiast na początku roku zdobył pierwszą pozycję w prestiżowym rankingu Gazety Finansowej.

Miloan jest również tegorocznym zwycięzcą Orderów Finansowych, plebiscytu magazynu Home&Market, w kategorii kredyt indywidualny. W ocenie magazynu Home&Market, firma dostarcza dodatkowych środków finansowych swoim klientom w chwili, gdy tylko ich potrzebują – szybko, wygodnie i odpowiedzialnie.

Co ważne, Miloan Polska używa własnego oprogramowania i technologii, stosując najnowsze systemy zabezpieczeń, tak aby dane klientów zawsze były bezpieczne.

 

 

Polecane artykuły
AktualnościWiadomości

Jak uniknąć rozczarowania po hossie?

AktualnościWiadomości

Natrętny telemarketing na celowniku UODO

AktualnościInwestycjeWiadomości

Inwestycje w Polsce mogą nabrać tempa

AktualnościWiadomości

Ofiarami hejtu coraz częściej padają także firmy

Zapisz się do Newslettera
Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze artykuły
%d bloggers like this: