Artykuł miesiąca: Pracowniku pamiętaj o 1% dla Fundacji Opiekuńcze Skrzydła

AktualnościWiadomości

Łukasz Kulig nowym dyrektorem zarządzającym Avaya w Polsce

 

Łukasz ma ponad 20 lat doświadczenia w branży IT. Pracował na stanowiskach zarówno kierowniczych jak i technicznych w firmach Ericsson, InterCall, Arkadin oraz dla wiodących operatorów telekomunikacyjnych – Orange i Netia. Łukasz Kulig dołącza do Avaya z firmy Lifesize, gdzie był szefem sprzedaży na Polskę i Europę Środkową.

Łukasz Kulig jest absolwentem Politechniki Warszawskiej na kierunku Radioelektronika i Technologie Multimedialne oraz studiów podyplomowych SGH na kierunku Zarządzanie Jakością.

Wyzwania stojące dziś przed przedsiębiorstwami – biznesowe, społeczne, środowiskowe czy demograficzne – wymagają nowego spojrzenia na funkcjonowanie firm. Oparcie całej organizacji na innowacyjnych rozwiązaniach komunikacyjnych i informatycznych ma ogromny wpływ na jakość zarządzania i wydajność pracy, a także na budowanie efektywnych i korzystnych relacji z klientami
i partnerami biznesowymi. Dlatego ogromnie się cieszę z powrotu do firmy Avaya, gdzie wspólnie
z naszymi partnerami będziemy wspierać polskie firmy w transformacji ich biznesu – mówi Łukasz Kulig, nowy dyrektor zarządzający.

Avaya koncentruje się na dostarczaniu inteligentnych systemów do komunikacji zarówno z klientami jak i pomiędzy pracownikami, tworząc otwarte i innowacyjne rozwiązania, pozwalające uprościć komunikację oraz pracę grupową – w modelu chmurowym, w środowisku klienta, czy w modelu hybrydowym.

Opr. Wojciech Gryciuk

Polecane artykuły
AktualnościWiadomości

PGS promuje swoją markę piwa BRNX i planuje szerszą dystrybucję w ogólnopolskich sieciach spożywczych

AktualnościWiadomościZegarki

Szkieletowe zegarki - TOP5 najciekawszych modeli

AktualnościWiadomości

Strach przed nową falą pandemii uderzył w giełdy

AktualnościWiadomości

Efektywność rekrutacji – wyniki badania eRecruiter

Zapisz się do Newslettera
Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze artykuły
%d bloggers like this: