Artykuł miesiąca: Trendy IT w branży telekomunikacyjnej w 2019 roku

AktualnościFeaturedWiadomości

Jubileuszowa edycja MSPO już wkrótce

Trwają przygotowania do XXV Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego, który odbędzie się od 5 do 8 września. Program tegorocznych targów obfituje w wydarzenia towarzyszące.
W minionym roku MSPO odwiedziło przeszło 22 tysiące gości. Wszystko wskazuje na to,że w tym roku rekord zwiedzających może zostać pobity.

logo_mspo

MSPO to trzecie po Paryżu i Londynie targi obronne w Europie. W tym roku wydarzenie świętuje swój jubileusz. W ramach obchodów z nim związanych wystawa zostanie wydłużona o kolejne dwa dni. Od 9 do 10 września wydarzenie będzie otwarte dla publiczności.

Tegoroczna edycja imprezy odbędzie się pod Honorowym Patronatem Prezydenta Rzeczpospolitej Andrzeja Dudy. Podobnie jak w ubiegłym roku, partnerem strategicznym MSPO jest Polska Grupa Zbrojeniowa.

W czasie Salonu będzie można zapoznać się z ofertą największych koncernów przemysłu obronnego z całego świata. Wystawa odbędzie się we wszystkich siedmiu pawilonach Targów Kielce. Swój udział w wydarzeniu potwierdziło do tej pory przeszło 400 firm z kraju i zagranicy.

Tradycyjnie w czasie targów zaplanowano wystawę narodową. Podczas MSPO 2017 swój potencjał obronny zaprezentuje Korea Południowa. To, co najlepsze pokaże również polskie wojsko. Wystawa Sił Zbrojnych upływać będzie pod hasłem „INNOWACYJNOŚĆ, TECHNIKA, SKUTECZNOŚĆ”.

Polecane artykuły
AktualnościWiadomości

Jak uniknąć rozczarowania po hossie?

AktualnościWiadomości

Natrętny telemarketing na celowniku UODO

AktualnościInwestycjeWiadomości

Inwestycje w Polsce mogą nabrać tempa

AktualnościWiadomości

Ofiarami hejtu coraz częściej padają także firmy

Zapisz się do Newslettera
Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze artykuły
%d bloggers like this: