Artykuł miesiąca: Pracowniku pamiętaj o 1% dla Fundacji Opiekuńcze Skrzydła

AktualnościLudzieWiadomościWywiady

Ile godzin w tygodniu pracuje Mark Zuckerberg?

 

To jedno z pytań, które zadano założycielowi Facebooka, podczas godzinnej rozmowy z internautami przeprowadzonej w nocy z 14 na 15 kwietnia na stronie portalu społecznościowego.
Nieoczekiwanie Mark Zuckerberg zalogował się na swój profil i przez prawie godzinę odpowiadał na pytania. Wśród jego rozmówców był nawet miliarder Richard Bronson, właściciel koncernu Virgin i piosenkarka Shakira. Pytania były różne, od osobistych, po kwestie dotyczące strategii firmy. Wszystkich z pewnością zaskoczyła odpowiedź na temat rozkładu dnia Zuckerberga, który stwierdził, że pracy poświęca 8 do 10 godzin dziennie i tylko czasami pracuje również w weekendy. Dużo za to czasu spędza na „myśleniu jak łączyć ludzi na świecie i lepiej służyć społeczeństwu”.
Jeden z internautów, Van Chau Tran z Malezji poprosił Zuckerberga o pracę w Facebooku. W odpowiedzi Zuckerberg wysłał mu link do złożenia aplikacji. Nie wiadomo, czy Malezyjczyk zostanie zatrudniony w amerykańskiej firmie. Van Chau Tran oświadczył za to, że skopiuje link i umieści tę informację w swoim CV.

Polecane artykuły
AktualnościWiadomości

Unikalna kolekcja okularów Omega

AktualnościWiadomości

Kredyt hipoteczny nadal osiągalny – nie tylko dla osób na etacie

AktualnościWiadomości

Jak pandemia wpłynęła na rynek alkoholi w Polsce?

AktualnościWiadomości

Druk 3D niezastąpiony w czasie pandemii

Zapisz się do Newslettera
Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze artykuły
%d bloggers like this: