Artykuł miesiąca: Dom Opiekuńczych Skrzydeł - pamiętaj o 1% podatku KRS 630706.

AktualnościWiadomości

Hucpa, arogancja, pazerność i bezczelność to trademark PIS-u

 

Członkowie PIS, gdyby wystawili swoją reprezentację na Mistrzostwa Świata Arogancji, Hucpy i bezwstydnej Bezczelności wygraliby w cuglach. Pis reprezentować powinien marszałek Terlecki,  obciachowa Kaja Godek,  abominacyjna Krystyna Pawłowicz, odpychający perukarz Marek Suski, rozrzutny Jacek Sasin, zakłamany Piotrowicz. Do tego grona z łatwością można dodać Ziobrystów bo to karykatury wyjątkowe, które trudno byłoby samemu wymyślić.

W gronie tych ludzi króluje kłamstwo, obłuda, tolerancja synekur i rozdawnictwo pieniędzy państwowych. Polska w sloganach polityków PIS jest najważniejsza, dobro Najjaśniejszej jest wartością nadrzędna, bezpieczeństwo Polski też. Ale już wartością nadrzędna nie jest zdrowie i bezpieczeństwo milionów młodych kobiet, wobec których nastraja się złowrogie instrumenty prawne – w czyim imieniu – nie wiadomo. 

Telewizja publiczna stała się ściekiem informacyjnym, w którym jak w kloace pływają newsy, sfrezowane do kształtu zaaprobowanego przez wewnętrzną cenzurę i jak patrzę na dziennikarzy TVP, przez autocenzurę. To wszystko powoduje, że ludzie o zdrowych zmysłach nie oglądają KURwizji, bo kontent tych programów przypomina do złudzenia kroniki PKF z lat 40. i 50. lub jeszcze gorzej Die Deutsche Wochenschau. A do tego ta narracja i propaganda jest prymitywnie nachalna, skierowana do ludzi niezbyt inteligentnych. 

Marszałek Terlecki już dawno przekroczył Rubikon, ale teraz na dodatek to wziął i się w nim wykąpał. Nazwanie kretynką, panią która zadała pytanie funkcjonariuszowi państwowemu, którego wszyscy zatrudniamy, świadczy o tym, że Pisiaki nie trzymają już ciśnienia. Niski próg agresji, chamstwo, hucpa to trademark tej władzy. 

W USA nie ma szans na stanowisko prezydenta człowiek o niskim wzroście, człowiek brzydki i nieestetyczny. U nas takie parametry są wartością dodaną. Jak jesteś chamski, masz siłę przebicia, jesteś bezkompromisowy i bezwstydny, nie masz do siebie dystansu, nie masz kindersztuby (a to niemiecki źródłosłów, więc nie lubiany przez PIS), masz swoje tajemnice na których można podwiesić haki, masz braki w wykształceniu i wiedzy, które nadrabiasz bezczelnością, klęczysz o Rydzyka czy u innych hierarchów, bronisz pedofilii i zwyroli księżowskich i biskupich, czy nawet kardynalskich – to jesteś idealnym Pisiakiem.

Na temat pruderii tej władzy powstaną zapewne przepasane prace naukowe, bo wiedza i materiały źródłowe są ogromne. Mam nadzieję, a po ostatnich wydarzeniach w Pszczynie, także powstaną wielokilometrowe akta spraw karnych wobec obecnych władz, kiedy ta władza odejdzie do lamusa. Sędziowie i prokuratorzy, traktowani dzisiaj z buta, będą mieli – pomimo niezawisłości – ogromną schadenfreude, kiedy z tymi panami ale i “damami” będą na wokandzie mieli do czynienia.  I tego Polsce i sobie życzymy sobie jak najszybciej. Amen.

 

Polecane artykuły
AktualnościWiadomości

Daimler Truck korzysta z wyższych cen

AktualnościWiadomości

Siemens jest na minusie po raz pierwszy od 12 lat

AktualnościWiadomości

Emirates inwestują ponad 2 mld dolarów w wyższy poziom usług pokładowych

AktualnościWiadomości

TUI liczy na odrobienie start po pandemii

Zapisz się do Newslettera
Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze artykuły
%d bloggers like this: