Artykuł miesiąca: Pracowniku pamiętaj o 1% dla Fundacji Opiekuńcze Skrzydła

AktualnościWiadomości

hive dołącza do grona klientów Grayling Poland

 

W ramach umowy Grayling Poland zajmie się także opracowaniem strategii komunikacji hive w Polsce, prowadzeniem biura prasowego, współpracą z influencerami i doradztwem w zakresie public affairs. Projekt będzie prowadzony przez zespół złożony ze specjalistów w zakresie komunikacji korporacyjnej, konsumenckiej i public affairs, pod kierunkiem dyrektorów poszczególnych działów.

Cieszymy się, że hive dołączył do grona naszych klientów. Jestem przekonana, że nasze duże doświadczenie i wiedza ekspercka m.in. w zakresie tworzenia strategii komunikacji, wprowadzania marek na lokalny rynek oraz doradztwa public affairs dla firm związanych z nowymi technologiami i transportem, przyczynią się do sukcesu hive na polskim rynku” – mówi Klara Banaszewska, Dyrektor Generalna Grayling Poland.

hive powstał w 2018 roku, a swój pierwszy pilotażowy projekt uruchomił w grudniu 2018 r. w Lizbonie. Firma oferuje wynajem elektrycznych hulajnóg na minuty w systemie swobodnego ruchu w określonych strefach obszarów miejskich. Jej usługi dostępne są już w Lizbonie, Atenach, Paryżu i Warszawie. Celem hive jest rozszerzenie swojej obecności w 2019 roku na około 20 miast i stanie się głównym europejskim dostawcą e-hulajnóg. Siedziba firmy znajduje się w Barcelonie, a na jej czele stoi Tristan Torres Velat, CEO. Od lutego 2019 roku hive jest częścią grupy FREE NOW, będącej wspólnym przedsięwzięciem BMW i Daimlera. Więcej o hive można przeczytać na stronie ridehive.com

Polecane artykuły
AktualnościWiadomości

Kawior made in Poland

AktualnościDebata ManageraWiadomości

ERP na miarę XXI w.

AktualnościWiadomości

Kierunki rozwoju ERP

AktualnościWiadomości

Biznes potrzebuje AI

Zapisz się do Newslettera
Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze artykuły
%d bloggers like this: