Artykuł miesiąca: Kielecki Park Technologiczny łączy firmy ze startupami

AktualnościFeaturedWiadomościZegarki

George Clooney spędził czas odkrywając nową fabrykę w Bienne, w Szwajcarii.

 

Chwilowo zamieniając Hollywood na Bienne, ambasador OMEGI  odwiedził niedawno nową fabrykę marki w Szwajcarii. Miał tym samym możliwość zapoznać się z ostatnimi osiągnięciami sztuki zegarmistrzowskiej kryjącymi się w jej wnętrzu.

Fabryka została otwarta w 2017 roku. Dla słynnego aktora była to pierwsza okazja, by dokładnie przyjrzeć się, jak i gdzie OMEGA tworzy swoje legendarne zegarki. Podczas specjalnej wizyty w towarzystwie Raynalda Aeschlimanna, Prezydenta i Dyrektora Generalnego OMEGI oraz Nicka Hayka, Dyrektora Generalnego Swatch Group, George odkrył wszystkie pięć pięter budynku, gdzie odbywają się szkolenia, montaż zegarków i kontrola jakości.

Wizyta objęła także laboratorium, w którym prowadzony jest proces certyfikacji Master Chronometer według wytycznych METAS. To tam zegarki OMEGI potwierdzają swój najwyższy rynkowy standard precyzji, wydajności i odporności na oddziaływanie pól magnetycznych.

George Clooney jest miłośnikiem marki OMEGA od dzieciństwa. Szczególnie wierny jest modelowi Speedmaster, który pozostaje jego wyborem od wielu lat. Okazja do zobaczenia na własne oczy, jak powstają współczesne kolekcje, była więc dla niego ekscytującym przeżyciem.

 

Polecane artykuły
AktualnościWiadomości

Dokąd polecimy Air France jesienią i zimą?

AktualnościITWiadomości

70% pracowników branży IT zauważa u siebie wypalenie zawodowe, co dziesiąty cierpi na depresję

AktualnościTechnologieWiadomości

W tym roku w Polsce przybyło 13 proc. jednoosobowych działalności IT - jest ich już blisko 150 tys.

AktualnościWiadomości

Sportowy brand Mercedesa notuje rekordowe wyniki sprzedaży

Zapisz się do Newslettera
Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze artykuły
%d bloggers like this: