Artykuł miesiąca: Pracowniku pamiętaj o 1% dla Fundacji Opiekuńcze Skrzydła

AktualnościWiadomości

Emirates rozszerzają swoją siatkę połączeń w obu Amerykach

 

Emirates ogłosiły wznowienie bezpośrednich połączeń do Seattle (od 1 lutego), Dallas i San Francisco (od 2 marca), oferując swoim klientom dogodne połączenia przez Dubaj do i z popularnych miejsc docelowych na Bliski Wschód, do Afryki i Azji.

Dodanie tych trzech miejsc docelowych zwiększy północnoamerykańską sieć Emirates do 10 kierunków po wznowieniu połączeń do Bostonu, Chicago, Houston, Los Angeles, Nowego Jorku JFK, Toronto i Waszyngtonu.

Loty do / z San Francisco będą obsługiwane cztery razy w tygodniu Boeingiem 777-300ER, a loty do / z Seattle (cztery razy w tygodniu) i Dallas (trzy razy w tygodniu) będą obsługiwane przez dwuklasowe Boeingi 777-200LR, oferujące 38 rozkładanych miejsc w klasie biznes i 264 ergonomicznie zaprojektowanych miejsc w klasie ekonomicznej.

Linie zapewniają również swoim klientom więcej opcji wyboru dzięki dodatkowym lotom do Nowego Jorku, Los Angeles i São Paulo. Od 1 lutego Emirates będą obsługiwać dwa loty dziennie na Międzynarodowy Port Lotniczy im. Johna F. Kennedy’ego (JFK) oraz codzienne loty do Los Angeles (LAX). Klienci Emirates mogą również korzystać z wygodnych połączeń do innych miast w USA dzięki umowom code-share linii z Jetblue i Alaskan Airlines.

Emirates wprowadzą też piąty lot tygodniowo do São Paulo w Ameryce Południowej (od 5 lutego), oferując klientom w Brazylii jeszcze więcej opcji podróży i większy dostęp do rozwijającej się sieci. Poza São Paulo klienci Emirates mogą cieszyć się wygodną łącznością z 24 innymi miastami w Brazylii dzięki partnerstwu typu code-share z GOL oraz umowom między liniami Azul i LATAM.

Linie Emirates bezpiecznie i stopniowo wznawiają operacje w swojej sieci i obecnie obsługują 114 destynacji na sześciu kontynentach.

Odkąd Dubaj otworzył się na turystów w lipcu, pozostaje jednym z najpopularniejszych miejsc wakacyjnych na świecie, szczególnie w okresie zimowym. Miasto zaprasza międzynarodowych gości biznesowych i turystów. Od skąpanych w słońcu plaż i zabytków po światowej klasy gościnność i obiekty rekreacyjne, Dubaj oferuje różnorodne doświadczenia na światowym poziomie. Jest też jednym z pierwszych miast na świecie, które otrzymało oznaczenie „Safe Travels” od Światowej Rady Podróży i Turystyki (WTTC). To potwierdzenie wszechstronnych i skutecznych działań podjętych przez władze, które mają na celu zapewnienie gościom zdrowia i bezpieczeństwa.

Elastyczność i pewność: polityka rezerwacji Emirates daje klientom elastyczność oraz pewność planowania ich podróży. Klienci, którzy kupią bilety na podróż zaplanowaną na 30 czerwca 2021 albo przed tą datą, mogą elastycznie wprowadzać zmiany w podróży. Mają możliwość zmiany daty podróży, przedłużenia ważności biletu o 2 lata.

Pewna podróż: klienci linii Emirates mogą spokojnie planować lot dzięki pierwszemu w branży ubezpieczeniu od wielu ryzyk i ochronie przed COVID-19. Będą mu bezpłatnie podlegać podróżni, którzy kupili bilety od 1 grudnia 2020 r. Oferta Emirates obejmuje także ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków podczas podróży, związanych z uprawianiem sportów zimowych, na wypadek utraty rzeczy osobistych czy zakłóceń podróży spowodowanych nieoczekiwanym zaleceniami dotyczącymi przemieszczania się czy związanych z zamknięciem przestrzeni powietrznej. Obowiązują pewne ograniczenia i wyłączenia, więcej informacji znajduje się pod linkiem. Polisa ubezpieczeniowa jest gwarantowana przez spółki zależne, stowarzyszone lub partnerów sieciowych firmy ubezpieczeniowej American International Group.

Polecane artykuły
AktualnościHRWiadomości

Jakie kompetencje przywódcze są kluczowe w obecnych czasach?

AktualnościPracaWiadomości

Będzie trudniej w 2021 r. o podwyżkę wynagrodzenia

AktualnościWiadomości

Jak media społecznościowe są powiązane z wolnością wypowiedzi

AktualnościCovid-19WiadomościZdrowie

Jak uodpornić ponad miliard ludzi?

Zapisz się do Newslettera
Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze artykuły
%d bloggers like this: