Artykuł miesiąca: Jak zarządzać pracownikiem z pokolenia Z?

AktualnościWiadomości

David Putts powołany na stanowisko Chief Growth Officer firmy Billon Group

Rada Dyrektorów Billon Group powołała w dniu 9 stycznia 2019 r. Davida Puttsa na nowe stanowisko Chief Growth Officer w zarządzie spółki. Przyczyną nominacji jest nowa strategia rozwoju firmy na 2019 r. Zgodnie z nią Billon przechodzi z etapu pilotaży do pełnowymiarowych wdrożeń komercyjnych własnej technologii rozproszonego rejestru (DLT).

David do tej pory poświęcał część swojego czasu na rolę przewodniczącego Rady Dyrektorów firmy Billon oraz jej dyrektora ds. rozwoju międzynarodowego i partnerstw. Dzięki jego dotychczasowej pracy Billon otrzymał licencję na wydawania pieniądza elektronicznego w Wielkiej Brytanii, rozpoczął współpracę inwestycyjną i projektową z FIS Global i pozyskał dużych klientów, takich jak Philip Morris. Jako Chief Growth Officer David skoncentruje się na rozwoju firmy na nowych rynkach. Jego obowiązki jako nowa przewodnicząca Rady Dyrektorów przejmie Agnieszka Gotlibowska-Horoszczak.

W nowej roli David skupi się na wdrożeniach biznesowych technologii Billon w Wielkiej Brytanii i innych rynkach za granicą. Będzie też w dalszym ciągu odpowiedzialny za współpracę z FIS Global i pozostałymi partnerami. Jego pierwszym celem będzie wzmocnienie zespołu projektowania rozwiązań klienckich.

Bio – David Putts

David Putts jest byłym prezesem i dyrektorem zarządzający trzech cyfrowych banków, w tym Inteligo w Polsce i Equa w Czechach. Pracował również jako konsultant w McKinsey. W swojej pracy zdobył doświadczenie z zastępowania przestarzałych technologii nowoczesnymi systemami bankowymi oraz transformacji doświadczenia użytkownika. Tworząc nowoczesne instytucje od zera, zdał sobie sprawę z konieczności uproszczenia procesów, przetwarzających obecnie pieniądze, dane i tożsamość w oddzielonych od siebie systemach. David mówił publicznie o transformacji biznesowej na Money 20/20, Impact CEE i wielu konferencjach fintechowych.

Źródło: Billon Group

Polecane artykuły
AktualnościWiadomości

Liczba niezaszczepionych dzieci wzrosła prawie sześciokrotnie

AktualnościWiadomości

Od niedzieli ważna zmiana w przepisach dotyczących zadłużonych lokatorów

AktualnościWiadomości

10 najbardziej oryginalnych zrzutek 2019 roku

AktualnościWiadomości

Przybywa zastosowań sztucznej inteligencji w medycynie

Zapisz się do Newslettera
Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze artykuły
%d bloggers like this: