Artykuł miesiąca: Kielecki Park Technologiczny łączy firmy ze startupami

AktualnościFeaturedWiadomościZegarki

Cztery wybitne kobiety towarzyszą OMEDZE w Szanghaju

 

To był prawdziwy wieczór pełen gwiazd. OMEGA zaprezentowała swoją nową kolekcję Constellation „Manhattan” podczas wyjątkowego wydarzenia w Szanghaju. W imponującym gmachu miejskiego centrum wystawowego I-Pavilion EXPO w efektowny sposób przedstawiono publiczności legendarne modele Constellation po całkowitej odmianie. Marka OMEGA zaprosiła na scenę cztery z najbardziej inspirujących ją kobiet.

Cindy Crawford, Nicole Kidman, Alessandra Ambrosio i Liu Shishi pełniły prestiżową rolę gości honorowych wieczoru. Każda z nich na swój sposób reprezentowała piękno, wyrafinowany styl i doskonałość, z których słynie także kolekcja Constellation.

Przemawiający w towarzystwie czterech Ambasadorek marki OMEGA Raynald Aeschlimann, Prezydent i Dyrektor Generalny firmy, powiedział: „Modele Constellation były zawsze podziwiane przez kobiety na całym świecie. Niezależnie od kraju kolekcja odpowiadała ich stylom i otoczeniu. Cieszymy się, że pragnąc celebrować tego ducha, udało nam się zaprosić tu nie  jedną, ale cztery najbliższe przyjaciółki marki. Obecność Nicole, Cindy, Shishi i Alessandry na jednym wydarzeniu pokazuje, jak kochanym zegarkiem jest Constellation.”

Kolekcja Constellation od dawna pozostaje symbolem niezrównanej precyzji i elegancji w zegarmistrzostwie OMEGA. Wzór „Manhattan” z 1982 roku zainicjował jej współczesny wygląd, a nowo zaprezentowana linia jest bogata w wiele z najbardziej rozpoznawalnych detali z przeszłości. Klienci będą mogli wybierać z ponad 100 nowych modeli. Każdy subtelnie odmieniono. Krawędzie są fasetowane, aby nadać im bardziej wyrafinowany, kobiecy wygląd. Pierścień lunety został wysmuklony, a słynne „pazurki” bardziej ściśle przywierają do koperty. Ponadto marka stworzyła więcej kolorów tarcz i zaproponowała nowe rozmiary kopert, w tym 25 mm, 28 mm i 29 mm.

Goście wydarzenia już przy wejściu do hali mogli zobaczyć, co stanowiło inspirację dla uroczystego wieczoru. Efektowne, biało-złote tło odzwierciedlało sylwetki manhattańskich wieżowców. Nowe zegarki czekały na ciekawskie spojrzenia otoczone finezyjnymi kształtami i wyszukanymi teksturami.

Cindy Crawford łączy z modelem Constellation szczególna więź. Topmodelka brała udział w pracach nad odświeżeniem kolekcji w 1995 roku. Podczas swojego przemówienia w Szanghaju, powiedziała: „Przyglądałam się ewolucji modelu Constellation w ostatnich dekadach i zawsze imponowały mi nowe pomysły OMEGI. To bardzo klasyczny zegarek, ale te nowe wariacje udowadniają, jak współczesny pozostaje jego styl.”

Alessandra Ambrosio, jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy współczesnego modelingu podzieliła się refleksją na temat designu: „Kocham ponadczasowe wzory w modzie. Constellation stanowi tego znakomity przykład. Reprezentuje historię i styl. To zegarek, który nigdy nie przestaje urzekać. To oznaka naprawdę wspaniałego wzornictwa.”

Nicole Kidman, kolejna miłośniczka zegarków, która doskonale zna OMEGĘ i Constellation, przemówiła do gości słowami: „Współpracuję z OMEGĄ od bardzo dawna i wiem, że to marka, która troszczy się o jakość i rozwój swoich produktów. Wyraźnie widać to w przypadku linii Constellation. To zegarki tworzone z myślą o kobietach, a zespołowi marki udało się zaadaptować je do zmian w najbardziej subtelny i elegancki sposób z możliwych.”

Chińska aktorka Liu Shishi, jedna z najnowszych Ambasadorek OMEGI, dodała: „To dla mnie zaszczyt przywitać wszystkich gości w mojej ojczyźnie. Obecność tu w Szanghaju i dzielenie sceny z tak wspaniałymi kobietami traktuję, jak przywilej.”

Specjalny wieczór zakończył występ muzyczny pianisty Stephena Ridleya, a także pokaz najnowszej kampanii reklamowej OMEGI Constellation. Zdjęcie autorstwa uznanego fotografa Damona Bakera przedstawia Cindy, Nicole, Alessandrę, Liu Shishi wspólnie na pięknym portrecie o silnym przekazie.

Podczas wydarzenia Cindy, Nicole, Alessandra i Shishi sięgnęły po model z nowej, biżuteryjnej kolekcji Constellation „Manhattan” Jewellery Collection. Zegarki zamknięte w 28 mm kopertach wyróżniają się tarczą z białego, australijskiego opalu. Dwanaście indeksów z rubinów w szlifie bagietkowym przepięknie współgrało z czerwienią sukienek ambasadorek OMEGI.

Polecane artykuły
AktualnościWiadomości

Dokąd polecimy Air France jesienią i zimą?

AktualnościITWiadomości

70% pracowników branży IT zauważa u siebie wypalenie zawodowe, co dziesiąty cierpi na depresję

AktualnościTechnologieWiadomości

W tym roku w Polsce przybyło 13 proc. jednoosobowych działalności IT - jest ich już blisko 150 tys.

AktualnościWiadomości

Sportowy brand Mercedesa notuje rekordowe wyniki sprzedaży

Zapisz się do Newslettera
Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze artykuły
%d bloggers like this: