Artykuł miesiąca: Dom Opiekuńczych Skrzydeł - pamiętaj o 1% podatku KRS 630706.

AktualnościLifestyleWiadomości

Credit Agricole wspólnie z Dawidem Podsiadło na trasie „Leśna muzyka”

 

Ruszyła trasa koncertowa Dawida Podsiadło „Leśna Muzyka”. Bank Credit Agricole jest partnerem strategicznym tego wydarzenia i wpisuje się w jego ekologiczny charakter.

Pierwszy koncert trasy „Leśna Muzyka” odbył się w Katowicach. Dawid Podsiadło zaprezentował akustyczne wersje swoich najbardziej znanych utworów, m.in. „Matylda”, „Nie ma fal” i „W dobrą stronę”. Przed nami jeszcze blisko 30 koncertów w 15 miastach w całej Polsce.

„Leśna Muzyka” to nie tylko kolejna trasa koncertowa artysty. To także rozmowa o ekologii i zwrócenie uwagi na problem, który w coraz większym stopniu dotyka ludzkość. Podczas wszystkich koncertów artysta podaje przykłady pozytywnych działań i podpowiada, jak przez zmianę przyzwyczajeń można sprzyjać środowisku. Część wpływów ze sprzedaży biletów zostanie przekazana na ratowanie środowiska naturalnego Australii, która w ostatnich tygodniach zmaga się z falą pożarów.

Jako partner strategiczny Dawida Podsiadło, bank Credit Agricole towarzyszy mu również w trasie „Leśna Muzyka”. Na wszystkich koncertach można znaleźć informacje na temat ekologicznego zaangażowania banku i jego akcji na rzecz walki z plastikowymi odpadami prowadzonych pod wspólnym hasłem #mniejplastiku. W 2020 r. bank został partnerem międzynarodowego projektu Plastic Odyssey, który polega na edukowaniu lokalnych społeczności w Afryce, Ameryce Południowej i Azji, że plastikowe odpady można przetwarzać i nie trzeba wyrzucać ich do oceanu. W Polsce Credit Agricole jest współorganizatorem Bałtyckiej Odysei, czyli akcji sprzątania plaż od Świnoujścia do Piasków. Pracownicy banku angażują się również w lokalne akcje sprzątania rzek i jezior, a także akcje edukacyjne w szkołach, mediach i w Internecie. Więcej informacji o wszystkich akcjach banku: www.mniejplastiku.pl

Warto również dodać, że dzięki uprzejmości banku Credit Agricole, w koncercie Dawida Podsiadło w Katowicach wzięła udział grupa osób niedosłyszących. Bank we współpracy z Polską Fundacją Osób Słabosłyszących zainstalował w sali koncertowej pętlę indukcyjną, umożliwiającą słuchanie muzyki osobom z aparatami słuchowymi. To kolejna tego typu inicjatywa banku, który systemowo angażuje się w pomoc dla środowiska osób głuchych i niedosłyszących. Oprócz organizowania i wspierania wydarzeń kulturalnych, bank testuje w swoich placówkach system zdalnego tłumaczenia języka migowego, a także instaluje pętle indukcyjne ułatwiające kontakt niedosłyszących klientów z doradcami bankowymi.

Źródło: Credit Agricole

Polecane artykuły
AktualnościTechnologieWiadomości

Branża gier komputerowych największym beneficjentem pandemii

AktualnościWiadomości

Po utracie miliardów Ryanair jest optymistą

AktualnościHRWiadomości

HR potrzebuje empatii

AktualnościWiadomości

Podkarpacka Dolina Lotnicza przygotowuje się do mocnego odbicia po kryzysie

Zapisz się do Newslettera
Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze artykuły
%d bloggers like this: