Air France wczoraj i dziś. Francuska linia obchodzi 90.urodziny

AktualnościITWiadomości

 Check Point Software zaprasza na konferencję Experience 2021

Ataki cybernetyczne z roku na rok stają się coraz powszechniejsze i bardziej niebezpieczne. W Europie w pierwszym półroczu było ich niemal dwukrotnie więcej niż rok wcześniej, a hakerzy wciąż starają się wykorzystać nowe realia pracy hybrydowej, by osiągnąć swoje cele. Zagrożenia post-pandemicznej rzeczywistości, praca zdalna oraz bezpieczeństwo chmury będą wiodącymi tematami najnowszej edycji konferencji Check Point Experience 2021, organizowanej przez światowego lidera rozwiązań bezpieczeństwa sieciowego.

– W ostatnim roku nastąpił ogromny wzrost ogólnej liczby cyberataków, w szczególności w makroregionie Europy i Bliskiego Wschodu. Ten znaczący i niepokojący trend wyraźnie podkreśla, że organizacje muszą być świadome sytuacji i zapewnić odpowiednie rozwiązania zabezpieczające. Ataki nie mogą być jedynie blokowane; należy im również zapobiegać. Dzięki odpowiednim rozwiązaniom zabezpieczającym oraz opracowanym schematom reagowania większości ataków, nawet najbardziej zaawansowanych, można zapobiec bez zakłócania normalnego przepływu działalności przedsiębiorstw ­– wyjaśnia Wojciech Głażewski, dyrektor polskiego oddziału firmy Check Point Software Technologies.

Check Point Experience (CPX) to jedno z największych i najpopularniejszych spotkań specjalistów bezpieczeństwa cybernetycznego w Polsce. Podczas tegorocznego spotkania, które odbędzie się już 13 października (udział bezpłatny): https://pages.checkpoint.com/cpx-poland-2021.html, eksperci dyskutować będą o tym jak globalna pandemia wpłynęła na cyberzagrożenia i działalność cyberprzestępców oraz omówią strategię radzenia sobie z bieżącymi wyzwaniami. Przedstawione zostaną również nowości produktowe, które pozwalają przedsiębiorstwom różnych wielkości i branż sprostać codziennym zagrożeniom czyhającym w sieci.

Polecane artykuły
AktualnościWiadomości

Światowy rynek dóbr luksusowych dynamicznie rośnie

AktualnościWiadomości

Przełomowa siła sztucznej inteligencji

AktualnościFinanseWiadomości

Barclays rozważa rozwiązanie umowy z tysiącami klientów

AktualnościWiadomości

Michelin zamyka fabryki opon w Niemczech

Zapisz się do Newslettera
Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze artykuły
%d bloggers like this: