Artykuł miesiąca: Dom Opiekuńczych Skrzydeł - pamiętaj o 1% podatku KRS 630706.

AktualnościITWiadomości

Check Point Software Technologies liderem raportu G2.com Inc.

 

Raport G2 Grid® wyróżnił firmę Check Point Software Technologies jako lidera oprogramowania Firewall. Otrzymane tytuły mają podkreślać nieustanną koncentrację firmy na integracji chmury i bezpieczeństwa lokalnego, zwiększaniu wydajności i integracji w całym zakresie rozwiązań oraz scentralizowanym, ujednoliconym zarządzaniu bezpieczeństwem.

G2 ocenia produkty i sprzedawców na podstawie opinii zebranych od społeczności użytkowników (tzw. głos klienta) oraz danych ze źródeł internetowych i sieci społecznościowych, aby obliczyć w czasie rzeczywistym wyniki zadowolenia i obecności na rynku. W każdej kategorii klienci oceniali swoje zadowolenie z rozwiązania i przekazywali informacje zwrotne na temat swoich doświadczeń. Firma Check Point Software otrzymała tytuł lidera w sześciu kategoriach. Blisko 940 klientów konsekwentnie ocenia firmę Check Point Software jako lidera rynku oprogramowania Firewall, Cloud Data Security, Mobile Data Security, a także zaawansowanego zapobiegania zagrożeniom, zautomatyzowanym operacjom centrów danych oraz skalowalnego zarządzania bezpieczeństwem i zgodnością.

Dzięki ponad 3500 ekspertom ds. bezpieczeństwa, uznanej na całym świecie jednostce badawczej i wywiadowczej oraz najszerszemu ekosystemowi partnerów biznesowych i technologicznych, firma Check Point Software pomaga chronić organizacje przed atakami cybernetycznymi piątej generacji.

Jesteśmy zaszczyceni, że zostaliśmy uznani przez G2 za Lidera dzięki naszym rozwiązaniom firewall i otrzymaliśmy prawdziwą weryfikację społeczności użytkowników. Dzięki platformie i bramom bezpieczeństwa cybernetycznego Check Point Quantum jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom bezkompromisowe bezpieczeństwo i wydajność dzięki zaawansowanej ochronie przed zagrożeniami” – powiedział Itai Greenberg, wiceprezes ds. zarządzania produktami w Check Point Software Technologies.

Ochrona nowego hybrydowego środowiska pracy jest dla nas najwyższym priorytetem. Dzięki analizie zagrożeń w czasie rzeczywistym, widoczności i elastyczności w dystrybucji obciążeń między centrum danych a chmurą firma Check Point Software przekształciła hybrydowe centrum danych, zapewniając zdalnym pracownikom i przedsiębiorstwom niezrównane bezpieczeństwo”. – zapewnił Greenberg.

Klienci – od małych i średnich firm po globalne przedsiębiorstwa – konsekwentnie przyznają Check Point Next Generation Firewall pięć gwiazdek. Około 90% użytkowników stwierdziło, że poleciłoby Check Point Next Generation Firewall innym organizacjom.

Przykładowe opinie klientów firmy:

– „Największą zaletą jest maksymalny poziom bezpieczeństwa. Baza sygnatur i zagrożeń jest stale aktualizowana, rozwiązanie pozwala na powstrzymanie ataków zero-days.” – jeden z inżynierów IT o Check Point Next Generation Firewalls

– “łatwość zarządzania Check Point Next Generation Firewalls poprzez Smart Console Dashboard jest tym, co sprawia, że nasza infrastruktura jest łatwa w zarządzaniu i wspieraniu. W ramach codziennych operacji, świadomość, że można zarządzać, sprawdzać logi i badać problemy w jednym centralnym pulpicie nawigacyjnym ułatwia rozwiązywanie i badanie problemów w sieci.” – użytkownik z sektora usług finansowych

– Sponsor wykonawczy w administracji rządowej podzielił się opinią, że Check Point Next Generation Firewall “jest doskonałym produktem, w którym mogę łatwo administrować głównymi aspektami bezpieczeństwa.”

Check Point Software zmienia sposób, w jaki organizacje zabezpieczają swoje hybrydowe centra danych za pomocą Check Point R81.10, Quantum Maestro oraz urządzeń zarządzających bezpieczeństwem Quantum Smart-1. Biorąc pod uwagę wyniki oceny przeprowadzonej przez G2, klienci Check Point Software mogą być pewni, że technologia ta uprości planowanie przepływu pracy w ich centrach danych i pozwoli na skalowanie bramek bezpieczeństwa na żądanie.

Śledź Check Point Software przez:

Twitter: http://www.twitter.com/checkpointsw

Facebook: https://www.facebook.com/checkpointsoftware

Blog: http://blog.checkpoint.com

YouTube: http://www.youtube.com/user/CPGlobal

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/check-point-software-technologies

O Check Point Software Technologies Ltd.

Check Point Software Technologies Ltd. (www.checkpoint.com) jest wiodącym dostawcą rozwiązań z zakresu cyberbezpieczeństwa dla przedsiębiorstw i rządów na całym świecie. Rozwiązania firmy Check Point chronią klientów przed cyberatakami piątej generacji z wiodącym w branży wskaźnikiem wychwytywania złośliwego oprogramowania, ransomware i innych rodzajów ataków. Check Point oferuje wielopoziomową architekturę bezpieczeństwa “Infinity” Total Protection z zaawansowanym zapobieganiem zagrożeniom Gen V, która chroni informacje przechowywane przez przedsiębiorstwa w chmurze, sieci i urządzeniach mobilnych. Check Point zapewnia najbardziej wszechstronny i intuicyjny system zarządzania bezpieczeństwem typu “one point of control”. Firma chroni ponad 100.000 organizacji różnej wielkości na całym świecie.

Polecane artykuły
AktualnościWiadomości

KLM oferuje nowe narzędzie do planowania podróży w czasach pandemii – interaktywną mapę Covid-19

AktualnościWiadomości

Facebook chce stworzyć 10 000 miejsc pracy w Europie

AktualnościEnergiaWiadomości

Czy energia jądrowa to zielona inwestycja?

AktualnościTechnologieWiadomości

Technologia przyszłości tworzy innowacyjne fabryki piwa

Zapisz się do Newslettera
Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze artykuły
%d bloggers like this: