Artykuł miesiąca: Psychologia strategicznego przywództwa

AktualnościWiadomości

BMW Luxury Days w salonie Inchcape

Reklama

Piękno od zawsze stanowi wzór, wyznacza nowe kierunki i zachwyca. Z myślą o nim BMW organizuje Luxury Days dla uczczenia święta klasy luksusu oraz pokazania tego co najpiękniejsze w BMW. Będzie to jedyna okazja by odkryć pełną gamę najbardziej prestiżowych modeli BMW, udostępnionych również do jazd testowych. Pełne atrakcji wydarzenie odbędzie się w dniach 10-13 lipca w salonie Inchcape Wrocław.

Podczas święta luksusu wrocławski salon zostanie całkowicie przearanżowany, stając się miejscem prezentującym nie tylko najbardziej wytworne modele bawarskiego producenta, ale również pełnym ekscytujących wydarzeń.

Poza najnowszymi i najbardziej prestiżowymi modelami BMW, które oddane zostaną do jazd testowych (w tym nową serią 7, X7 czy sportową „8”) odwiedzających czekają atrakcje, takie jak wystawa oraz warsztaty fotograficzne z Jackiem Porembą, wybitnym fotografem od 25 lat współpracującym z największymi osobowościami z Polski i ze świata, czy spotkanie z Ewą Mierzejewską, dziennikarką specjalizującą się w tematyce designu i sztuki, która opowie o luksusie i najnowszych trendach w wystroju wnętrz.

Dla gości salonu zorganizowane zostaną również wyjątkowe warsztaty zapachowe pod patronatem neoperfumerii GaliLu, które pozwolą udać się w wyjątkową podróż po świecie perfum, prezentując historię perfumiarstwa, tajniki ich produkcji oraz pracy senselierów.

Doradcy BMW Inchcape wraz z pełną gamą luksusowych modeli BMW czekać będą na swoich gości w dniach od 10 do 13 lipca we wrocławskim salonie Inchcape przy ul. Karkonoskiej 61.

Jak zapowiadają organizatorzy, wydarzenie również nie ominie Warszawy. Dokładna data Luxury Days w Warszawie jednak nie jest jeszcze znana.

Więcej informacji na: https://wroclaw.bmw-inchcape.pl/bmw-luxury-days

 

 

Reklama
Polecane artykuły
AktualnościWiadomości

Rynek pracownika? Nie dla managerów!

AktualnościWiadomości

Aplikacje mobilne rewolucjonizują bankowość

AktualnościWiadomości

Przyszłością systemów antyplagiatowych będzie stworzenie profilu językowego studenta

AktualnościWiadomości

Kolej 4.0 ma spełnić oczekiwania pasażerów

Zapisz się do Newslettera
Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze artykuły
%d bloggers like this: