AI skraca czas cyberataków

AktualnościWiadomościZarządzanie

Bartosz Trzciński Rzecznikiem Prasowym Banku Pocztowego

Stanowisko Rzecznika Prasowego Banku Pocztowego objął Bartosz Trzciński – od blisko 9 lat zajmujący się komunikacją Banku. 

Wraz z początkiem 2017 r. funkcję Rzecznika Prasowego Banku Pocztowego objął Bartosz Trzciński. Zastąpił na tym stanowisku Magdalenę Ossowską, która pełniła tę rolę do września 2016 r., kiedy zdecydowała o zakończeniu współpracy z Bankiem.

Bartosz Trzciński komunikacją Banku Pocztowego zajmuje się od 2008 r. Zaczynał od samodzielnego stanowiska ds. komunikacji w Biurze Zarządu, następnie zajmował stanowiska specjalisty, głównego specjalisty i kierownika Zespołu Public Relations w Biurze Komunikacji oraz Departamencie Marketingu i Public Relations. W tym czasie odpowiadał m.in. za obsługę Biura Prasowego, komunikację z mediami oraz działania sponsoringowe Banku.

Doświadczenie dziennikarskie, przydatne w pracy PR-owca, zdobywał w dziale ekonomicznym dziennika Rzeczpospolita.

Bartosz Trzciński jest absolwentem Centrum Europejskiego Uniwersytetu Warszawskiego.

Polecane artykuły
AktualnościWiadomości

Krzesła konferencyjne w praktyce – ergonomia, trwałość i wygoda podczas długich spotkań

AktualnościWiadomości

Administracja Trumpa nasila działania mające na celu odebranie obywatelstwa naturalizowanym Amerykanom

AktualnościWiadomości

Dlaczego prezesi firm komentują kontrowersje polityczne?

AktualnościinnowacjeWiadomości

Dlaczego radykalne innowacje nie zyskują popularności na rynku

Zapisz się do Newslettera
Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *