Artykuł miesiąca: Kielecki Park Technologiczny łączy firmy ze startupami

AktualnościFeaturedWiadomości

Audi wyróżnione w plebiscycie Best Cars 2019

 

Już od 25 lat czytelnicy magazynu motoryzacyjnego „Auto motor i sport” wybierają najlepsze ich zdaniem samochody roku. Oprócz wskazania w plebiscycie konkretnych modeli aut, w konkursie Best Cars głosują również na marki, które kojarzą im się z pewnymi cechami pojazdu, np. dobrą reklamą, dobrym wykonaniem, czy najnowszą technologią. W edycji Best Cars 2019, w kategorii „Najnowsza technologia”, pierwsze miejsce zdobyła marka Audi. Wyróżnienie wręczone zostało czterem pierścieniom podczas uroczystej gali na Poznań Motor Show 2019.

Do konkursu Best Cars 2019 stanęło aż 385 modeli pojazdów w 11 klasach. Tysiące nadesłanych opinii czytelników polskiej edycji magazynu „Auto motor i sport” pokazało, że samochody z czterema pierścieniami w logo jednoznacznie postrzegane są jako synonim najnowszych technologii w motoryzacji.

Stosowanie najnowszych technologii to cecha z pewnością wyróżniająca markę Audi. Takie nasze rozwiązania jak np. modularnie rozbudowywany system infotainment, system MMI touch, czy moduł internetowy Audi connect są tego potwierdzeniem, ale nowoczesne technologie Audi objawiają się również w koncepcjach napędu naszych najnowszych samochodów elektrycznych, Audi e-tron, czy pokazywanego na Poznań Motor Show 2019 Audi Q4 e-tron concept” – mówi Jadwiga Borowińska, PR manager Audi.

Plebiscyt Best Cars organizowany jest przez magazyn „Auto motor i sport” na całym świecie. Czytelnicy krajowych edycji czasopisma, również w tak odległych od Europy krajach jak Meksyk, Brazylia czy Chiny, dzielą się w nim swoimi opiniami na temat tego, jak widzą świat współczesnej motoryzacji. W latach ubiegłych, różne modele z Ingolstadt, m.in. Audi A4, Audi A6 i Audi Q7 zwyciężały w poszczególnych kategoriach pojazdów, a marka wyróżniana była nagrodami odnoszącymi się do kompleksowego podejścia do produkcji samochodów i najwyższej jakości wykonania pojazdów.

Polecane artykuły
AktualnościWiadomości

Dokąd polecimy Air France jesienią i zimą?

AktualnościITWiadomości

70% pracowników branży IT zauważa u siebie wypalenie zawodowe, co dziesiąty cierpi na depresję

AktualnościTechnologieWiadomości

W tym roku w Polsce przybyło 13 proc. jednoosobowych działalności IT - jest ich już blisko 150 tys.

AktualnościWiadomości

Sportowy brand Mercedesa notuje rekordowe wyniki sprzedaży

Zapisz się do Newslettera
Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze artykuły
%d bloggers like this: