Artykuł miesiąca: Trendy IT w branży telekomunikacyjnej w 2019 roku

AktualnościFeaturedWiadomości

Atlantic stworzył nową kolekcję dla fanów żużlu – Speedway Royal  

Atlantic zaprojektował specjalną kolekcję z myślą o fanach żużlu. Seria Speedway Royal nawiązuje do ogromnych emocji, jakie panują podczas wyścigów. Marka od dawna jest kojarzona ze sportami motoryzacyjnymi – najlepszym potwierdzeniem tego jest fakt, że ambasadorem Atlantic jest Krzysztof Hołowczyc, polski rajdowiec.

Żużel to sport dla odważnych i zdeterminowanych osób, dlatego wszystkie zegarki z tej serii są ciekawym połączeniem elegancji z elementami nawiązującymi do wyścigów żużlowych. Szybkie tempo, trudne warunki i ostre zakręty wymagają odpowiedniego sprzętu. Kolekcja Speedway Royal składa się z sześciu rodzajów zegarków. Czasomierze z tej serii są nie tylko niezawodne, lecz także atrakcyjne wizualnie.Na wszystkich znajduje się specjalny grawer z flagami używanymi podczas startu oraz napisem „Speedway Royal” na deklu.

„Pierwsza kolekcja Atlantic Speedway Royal pojawiła się już w 1957 roku. Postanowiliśmy powtórzyć ten projekt i stworzyć coś specjalnie dla pasjonatów żużla, który jest tak popularnym sportem w Polsce. Marka Atlantic od zawsze kojarzona jest z tradycją, przekazywaniem czasomierzy z pokolenia na pokolenie, wyróżnikiem jest jakość i ponadczasowość. Pomimo rozmaitych projektów nawiązujących do różnych tematów, projektanci kładą nacisk na to, żeby zachować styl i elegancję w każdym zegarku” – mówi Jarosław Guzek, Brand Manager Atlantic w Polsce.

Modele z nowej kolekcji różnią się od siebie, ale każdy z nich jest szczególny. Przykładowo Atlantic Speedway Royal 68551.41.22 to męski zegarek, który doskonale pasuje zarówno do eleganckiego stroju, jak i do luźniejszej stylizacji. Skórzany pasek, srebrna koperta wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej i szwajcarski mechanizm kwarcowy zasilany baterią sprawiają, że czasomierz jest niezawodny i wygląda nietuzinkowo. Dodatkowo flagi startowe wygrawerowane na deklu stanowią atrakcyjny element nawiązujący do wyścigów i urozmaicają zegarek.

Cała kolekcja jest idealna dla miłośników żużla oraz osób ceniących wysoką jakość i oryginalność.

Polecane artykuły
AktualnościWiadomości

Jak uniknąć rozczarowania po hossie?

AktualnościWiadomości

Natrętny telemarketing na celowniku UODO

AktualnościInwestycjeWiadomości

Inwestycje w Polsce mogą nabrać tempa

AktualnościWiadomości

Ofiarami hejtu coraz częściej padają także firmy

Zapisz się do Newslettera
Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze artykuły
%d bloggers like this: