Artykuł miesiąca: Dom Opiekuńczych Skrzydeł - pamiętaj o 1% podatku KRS 630706.

AktualnościWiadomości

Apartamenty Poligonowa – rusza przedsprzedaż kolejnego etapu inwestycji

 

Rynek budownictwa mieszkaniowego wydaje się mieć całkiem dobrze. Lubelska inwestycja firmy RWP Development niestrudzenie pnie się w górę ciesząc się niesłabnącym zainteresowaniem przyszłych mieszkańców. Firma rozpoczęła właśnie przedsprzedaż i budowę trzeciego etapu inwestycji, zaledwie sześć miesięcy po uruchomieniu pierwszego etapu.

Realizacja Apartamentów Poligonowa odbywa się w Lublinie. Jej wynikiem ma być 4-kondygnacyjny, wielorodzinny budynek mieszkalny. Zatopiony w zieleni i przyjazny środowisku obiekt to synonim nietuzinkowego designu i nowoczesnych rozwiązań mających zagwarantować komfort mieszkańcom. Budynek zlokalizowany jest w dogodnej odległości od centrum miasta, zapewniając jednocześnie korzystny czas dojazdu oraz przyjazne, ciche otoczenie z dala od zgiełku miasta. To projekt stworzony dla osób ceniących spokój i wygodę – jego autorem jest warszawska Pracownia Projektowa ArchiKar.

Inwestycja zakłada trzy etapy, podczas których powstaną w sumie 123 komfortowe mieszkania. Na każdym jej odcinku oddanych zostanie 41 mieszkań różnej wielkości o powierzchniach od 33,88 m2 do 117,81 m2. Generalnym wykonawcą budynku jest DK Budownictwo. Firma zakończy realizację I etapu inwestycji w I kwartale 2022 r., natomiast II i III etap zostanie oddany przyszłym mieszkańcom już w II kwartale 2022 r.

Apartamenty Poligonowa to nowoczesne i przyjazne mieszkańcom budownictwo. Wszystkie powierzchnie mieszkalne gwarantują przemyślany rozkład pomieszczeń, praktyczny i dający wiele możliwości aranżacji przestrzeni. Duże przeszklenia pozwalają na doskonałe doświetlenie wnętrz. Niewątpliwym atutem tego adresu są udogodnienia tworzące tzw. inteligentny dom. Mieszkania dwupoziomowe przy Poligonowej to synonim nowoczesnego i bezpiecznego domu. Są one wyposażone w rozwiązania takie jak: Smart Home i klimatyzacja. Możliwość zdalnego zarządzania domowymi sprzętami, oświetleniem i energią, to atrakcyjna alternatywa dla tego, co znaliśmy do tej pory. Interesująca i dostępna nie tylko dla najbogatszych.

Jesteśmy mile zaskoczeni ogromnym zainteresowaniem jaki wywołała nasza inwestycja w Lublinie. Na początku nie zakładaliśmy tak szybkiego uruchamiania kolejnych jej etapów, jednakże popyt na mieszkania w Apartamentach Poligonowa skłonił nas do ich przyspieszenia. Inwestycja spełnia, wyśrubowane przez COVID, wymogi klientów dotyczące apartamentów w mieście. Wszechobecna zieleń i proekologiczne rozwiązania działają na plus w obecnej rzeczywistości. Mieszkania posiadają, zachęcające do odpoczynku, balkony, loggie a także ogródki. Znajdziemy tu również ekologiczne zielone tarasy, przynależne do części mieszkań, będące idealnym miejscem do wypoczynku i relaksu. Cała inwestycja jest odpowiedzią na pragnienie przebywania w naturze, jak również potrzebę posiadania innowacyjnego i bezpiecznego domu – mówi Rafała Wojtyna, dyrektor zarządzający RWP Development.

www.apartamentypoligonowa.pl

Polecane artykuły
AktualnościTechnologieWiadomości

Branża gier komputerowych największym beneficjentem pandemii

AktualnościWiadomości

Po utracie miliardów Ryanair jest optymistą

AktualnościHRWiadomości

HR potrzebuje empatii

AktualnościWiadomości

Podkarpacka Dolina Lotnicza przygotowuje się do mocnego odbicia po kryzysie

Zapisz się do Newslettera
Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze artykuły
%d bloggers like this: