Artykuł miesiąca: Pracowniku pamiętaj o 1% dla Fundacji Opiekuńcze Skrzydła

AktualnościWiadomości

Alior Bank umożliwia przedsiębiorcom tańsze tankowanie – 3,90 zł za litr

 

Alior Bank wprowadził do oferty nowe rozwiązanie dla firm – kartę Mastercard Debit Commercial. W promocji „Cashback dla przedsiębiorców” gwarantuje ona niską cenę paliwa na stacjach benzynowych w Polsce – 3,90 zł za litr.

Zgodnie z regulaminem promocji bank zwróci klientowi na rachunek firmowy różnicę pomiędzy średnią ceną paliwa podawaną przez Polską Izbę Paliw Płynnych, a ceną gwarantowaną 3,90 zł/l. Maksymalna wysokość premii cashback za paliwo to aż 100 zł miesięcznie.

O zwrot w ramach cashback mogą się ubiegać nowi klienci biznesowi banku prowadzący tzw. uproszczoną księgowość. Aby otrzymać premię za zakup paliwa wystarczy otworzyć Rachunek Partner lub Rachunek Bezpieczny w Alior Banku i zrealizować co najmniej jeden przelew do ZUS lub US w miesiącu, a także zamówić i aktywować kartę MasterCard Debit Commercial i wykonać nią w miesiącu co najmniej jedną transakcję za paliwo oraz w dowolnym punkcie usługowo-handlowym zrobić zakupy na kwotę co najmniej 500 zł.

Dodatkowo klienci biorący udział w promocji otrzymają voucher uprawniający do trzykrotnego, bezpłatnego skorzystania ze wsparcia assistance AXA. Alior Bank planuje również poszerzanie oferty o kolejne rabaty. Dotyczyć one będą produktów i usług najczęściej nabywanych przez przedsiębiorców w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą.

Więcej informacji można znaleźć w regulaminie promocji „Cashback dla Przedsiębiorców” na stronie internetowej Alior Banku.

Polecane artykuły
AktualnościWiadomości

UseCrypt Messenger przetestowany przez globalnych ekspertów

AktualnościWiadomości

Współczesny przywódca, czyli kto?

AktualnościWiadomości

W czasie pandemii wzrosty obciążenia sieci sięgają 50 proc.

AktualnościWiadomości

Ryzyko pełnego lockdownu na razie słabnie

Zapisz się do Newslettera
Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze artykuły
%d bloggers like this: