Air France wczoraj i dziś. Francuska linia obchodzi 90.urodziny

AktualnościWiadomości

AI4Creative Sp. z o.o. postawiła krok ku przyszłości, wprowadzając na rynek innowacyjny system OptiwAI.

Wprowadzenie na rynek rozwiązania OptiwAI na platformie SaaS zapewnia automatyzacje procesu optymalizacji zdjęć w czasie rzeczywistym.

Naszym celem jest tworzenie zaawansowanych rozwiązań w procesach kreacji w zakresie ich pełnej automatyzacji jednocześnie rozumiejąc oczekiwania i potrzeby rynku.  Kluczowym etapem tworzenia aplikacji była faza uczenia maszynowego z wykorzystaniem sztucznej inteligencji w celu uzyskania najbardziej pożądanego przez użytkowników obrazu.  Algorytmy sztucznej inteligencji  wykorzystane w rozwiązaniu OptiwAI są zaliczane  do wiodących trendów technologicznych,  które w najbliższych dziesięcioleciach będą miały znaczący wpływ na życie człowieka.

Długoterminowym celem rozwoju OptiwAI jest zminimalizowanie udziału człowieka w procesie udoskonalania zdjęć, tak aby mógł wykonywać w tym czasie inne, bardziej kreatywne działania. Sztuczna inteligencja w dużym stopniu może zastąpić pracochłonne i wielokrotnie powtarzające się działania w obszarze grafiki komputerowej. Idea OptiwAI jest taka, abyśmy nadal cieszyli się robieniem i oglądaniem zdjęć, jednocześnie nie tracąc czasu na ich udoskonalanie.

Podkreślając istotę wprowadzania zmian w celu podniesienia efektywności pracy, Swapan Chaudhuri, Członek Zarządu Spółki , stwierdził: „na pytanie w jaki sposób za pomocą sztucznej inteligencji możemy ułatwić sobie pracę, odpowiedz jest banalnie prosta – korzystajmy z pojawiających się innowacji jak najszybszej.” Kolejnym pytaniem jest dostępność i koszt takiego rozwiązania dla kilku osobowej firmy lub działu marketingu przedsiębiorstwa. „W przypadku systemu OptiwAI na platformie SaaS korzystamy z niego w każdej chwili, z każdego miejsca na świecie, a jego stały koszt jednostkowy rozliczany jest według rzeczywistych potrzeb. System OptiwAI z łatwością zrealizuje w czasie rzeczywistym zadanie optymalizacji setek lub tysięcy zdjęć dla dużego wydawnictwa lub portalu aukcyjnego/sprzedażowego.”

System OptiwAI dostarcza wymierne korzyści profesjonalnym fotografom, grafikom, zarządzającym sklepami Internetowymi, menedżerom marki, Influencerom mediów społecznościowych. Kiedy jakość obrazu pozwala na lepszy odbiór przedstawianej  zawartości, każdy z nas wie, że nie ma czasami słów, które mogły by wyrazić właściwy przekaz.

Zapraszamy do odwiedzenia optiwai.com i skorzystania z osiągnięć sztucznej inteligencji.

Polecane artykuły
AktualnościCheck PointcyberatakicyberbezpieczeństwoWiadomości

Polacy planują majówkę i urlop a cyberprzestępcy podszywają się pod Airbnb

AktualnościITWiadomości

Ultimatum Komisji Europejskiej dla Tiktok

AktualnościWiadomości

Mistral planuje pozyskać pięć miliardów dolarów

AktualnościWiadomości

Adidas zachwyca swoich akcjonariuszy

Zapisz się do Newslettera
Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze artykuły
%d bloggers like this: