Cyberatak nie czeka na aktualizację

AktualnościBankiWiadomości

Nowe promocje lokat w Banku BGŻ BNP Paribas

Bank BGŻ BNP Paribas wprowadził do oferty nowe promocyjne lokaty dla klientów indywidualnych. W zależności od preferowanego okresu oszczędzania, klienci mają do wyboru depozyty 6, 12 i 18 – miesięczne.

Osoby zainteresowane ulokowaniem oszczędności na 6 miesięcy mogą otworzyć odnawialną Silną Lokatę,której oprocentowanie wynosi 1,7 proc. w skali roku.

Klienci, którzy chcą zdeponować oszczędności na rok, mogą skorzystać z Lokaty do 4,0 proc. Jest to lokata, której oprocentowanie wzrasta wraz z okresem oszczędzania, aż do 4,0 proc. za trzy ostatnie miesiące jej trwania. Oprocentowanie efektywne za 12 miesięcy wynosi 1,8 proc. w skali roku.

Kolejna propozycja Banku to Lokata Extra Zysk na 18 miesięcy z oprocentowaniem stałym na poziomie 2,0 proc. w skali roku.

Minimalna wymagana kwota do skorzystania z najnowszej oferty wynosi 1000 zł. Klient może otworzyć dowolną liczbę lokat. Oferta dostępna jest w oddziałach Banku BGŻ BNP Paribas.

Polecane artykuły
AktualnościWiadomości

Ranking kas fiskalnych online – 5 rozwiązań do różnych modeli sprzedaży

AktualnościWiadomościwojna Iran

„Ufamy Trumpowi”: Dlaczego rynek naftowy wciąż mu wierzy

AIAktualnościWiadomości

Biały Dom spotka się z czołowymi firmami z branży AI przed pierwszymi dużymi regulacjami

AIAktualnościWiadomościwojna Iran

Centra danych AI stały się łatwym celem w wojnie z Iranem

Zapisz się do Newslettera
Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *