Tuba pełna musli, kolorowe jajeczka i owocowa mieszanka to limitowana seria płatków śniadaniowych i przekąsek specjalnie na wielkanocny stół. Tym razem świąteczna propozycja marki Mixit.pl, specjalizującej się w komponowaniu musli i kasz, to aż trzy słodkie przekąski.

Wiel-koko-nocna mieszanka to mix płatków, orzechów i aromatycznych owoców liofilizowanych, z dodatkiem prażonych migdałów polanych owocową czekoladą. Wiel-koko-nocne jajka, czyli kolorowe jajeczka wielkanocne, kryją w sobie odżywcze prażone migdały, które otula mleczna i biała czekolada z dodatkiem owoców liofilizowanych i zielonej herbaty. W Wiel-koko-nocnej niespodziance znajdują się suszone owoce, orzechy i czekoladowe jajeczka z prażonymi migdałami.

Ponieważ Polacy bardzo cenią tradycję, w tym roku na święta oprócz świątecznej mieszanki musli proponujemy czekoladowe jajeczka. W odróżnieniu od innych tego typu produktów, nasze mają w środku migdały i oblane są kolorową czekoladą w różnych smakach – mówi Tomasz Kępa, Country manager w Mixit.pl.

Wielkanocne słodkości można kupić osobno lub w zestawie Wiel-koko-nocna trójka na stronie internetowej www.mixit.pl, na której można także skomponować dowolną, własną mieszankę.