Artykuł miesiąca: Pracowniku pamiętaj o 1% dla Fundacji Opiekuńcze Skrzydła

AktualnościWiadomości

Zmiana w Zarządzie Diebold Nixdorf

 

Tomasz Rokita, odpowiadający w Diebold Nixdorf w Polsce za sektor bankowy, dołączył do składu Zarządu spółki. Wśród priorytetów na 2020 r. firmy znajduje się dalsze wsparcie cyfrowej transformacji oddziałów bankowych i zarządzania obiegiem gotówki, uwzględniające zmiany legislacyjne i otoczenia rynkowego, z którymi mierzą się instytucje finansowe.

Tomasz Rokita związany jest z Diebold Nixdorf od ponad 13 lat. Już po fuzji firm Diebold i Wincor Nixdorf odpowiadał za rozwiązania dla sektora bankowego na terenie Polski i Ukrainy. Od niemal półtora roku kieruje działaniami firmy w tym w obszarze, w zakresie produktów i usług. Jest managerem z dużym doświadczeniem jeżeli chodzi o rozwój biznesu, kierowanie zespołem wielofunkcyjnym oraz zarządzanie sprzedażą, jak również produktem.

Z początkiem października 2019 r. został powołany przez Radę Nadzorczą spółki na stanowisko Członka Zarządu.

W ciągu ostatnich kilku miesięcy Diebold Nixdorf wprowadził nową linię produktów DN Series — samoobsługowych urządzeń najnowszej generacji. Bazuje ona na najlepszych doświadczeniach zebranych w ostatnich latach i jest autorskim rozwiązaniem firmy.

Diebold Nixdorf to światowy lider, zapewniający rozwiązania „connected commerce” milionom klientów z sektora bankowego oraz handlu detalicznego. Stosując autorskie oprogramowanie i rozwiązania technologiczne, wpiera proces cyfryzacji w tych obszarach gospodarki, dbając o poczucie komfortu i pozytywne doświadczenia klienta.

Polecane artykuły
AktualnościWiadomości

Oszustwa, kradzież danych i wyłudzanie pieniędzy to najczęstsze incydenty w sieci

AktualnościWiadomości

Rusza UX Upgrade – nowa odsłona platformy ze szkoleniami UX od Symetrii

AktualnościWiadomości

15 miliardów haseł w Darknecie

AktualnościWiadomości

Jarosław Pleskot w Zarządzie HAMA Polska

Zapisz się do Newslettera
Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze artykuły
%d bloggers like this: