Artykuł miesiąca: Pracowniku pamiętaj o 1% dla Fundacji Opiekuńcze Skrzydła

AktualnościWiadomości

Ultralekki, bezprzewodowy gamingowy zestaw słuchawkowy RIG 700

 

Firma Plantronics, Inc. (“Poly” – dawniej Plantronics i Polycom) (NYSE: PLT) podczas targów Gamescom ogłosiła rozszerzenie nagradzanej linii słuchawek dla graczy RIG o bezprzewodowy model RIG700, który  gwarantuje trwałość, precyzję i wygodę podczas gry. Dzięki maksymalnie 12-godzinnej pracy baterii seria RIG zapewnia nieprzerwane wsparcie podczas całonocnego „rajdowania” lub intensywnych potyczek. Seria RIG 700 jest teraz dostępna zarówno dla Xbox One (model HX), PlayStation (HS) i Windows PC (HD).

Dostępne w zróżnicowanych kolorach i wzorach oraz wyposażone w wygodnie umieszczoną na słuchawkach regulację dźwięku, słuchawki RIG700 pozwalają graczom precyzyjnie dostosować ustawienia do indywidualnych potrzeb. Wersje RIG 700 HX i HD wyposażone są w funkcję Windows Sonic surround-sound, aby zapewnić dźwięk gier w formie i jakości zamierzonej przez projektantów.

“Komfort, lekkość i bezprzewodowa konstrukcja to trzy obowiązkowe elementy, których konsekwentnie poszukują gracze w swoich ulubionych zestawach słuchawkowych do gier”, powiedział Corey Rosemond, Global Director, Marketing and Business Development w firmie Poly. “RIG 700 nie tylko jest odpowiedzią na te potrzeby, ale dodatkowo daje graczom pożądaną jakość dźwięku i wytrzymałość, której potrzebują, aby móc całkowicie oddać się rozgrywce”.

Seria RIG 700, dostępna w edycjach HX, HS i HD, zawiera funkcje zwiększające wydajność, takie jak:

  • Wybieranie trybu głośności gry i czatu: Gracz nie będzie musiał regulować głośności w trakcie przełączania się pomiędzy grą a czatem.
  • Regulowany monitoring głosu: Zapewnia dokładną słyszalność tego, co słyszy zespół, dzięki temu gracz nie musi krzyczeć – z wyjątkiem okrzyków radości przy wygranej.
  • Do 9 metrów zasięgu sieci bezprzewodowej: Osoba grająca może wstać od ekranu i pozostać w kontakcie z graczami, dzięki połączeniu z dedykowaną bazą bezprzewodową
  • 40 mm membrana ze wsparciem basów: Wysokiej jakości dźwięk w pełnym zakresie, z wyraźnym basem i wsparciem dla środkowych częstotliwości gwarantuje słyszalność wszystkich szczegółów.
  • Odczepiany mikrofon redukujący hałas: Dzięki możliwości odczepienia mikrofonu członkowie zespołu mogą wyraźnie słyszeć gracza podczas wspólnej gry, a osoba grająca może grać wygodnie w pojedynkę odczepiając mikrofon.

“Ankieta przeprowadzona przez IDC w 2019 roku wykazała, że gracze najbardziej „hardkorowi” spędzają na grze ponad 15 godzin tygodniowo”, powiedział Lewis Ward, Research Director of gaming and VR/AR w IDC. “Oznacza to, że oprócz wysokiej jakości dźwięku komfort zestawu słuchawkowego i ultralekka konstrukcja, może mieć kluczowe znaczenie dla zachowania koncentracji i uzyskania przewagi”

Polecane artykuły
AktualnościWiadomości

Oszustwa, kradzież danych i wyłudzanie pieniędzy to najczęstsze incydenty w sieci

AktualnościWiadomości

Rusza UX Upgrade – nowa odsłona platformy ze szkoleniami UX od Symetrii

AktualnościWiadomości

15 miliardów haseł w Darknecie

AktualnościWiadomości

Jarosław Pleskot w Zarządzie HAMA Polska

Zapisz się do Newslettera
Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze artykuły
%d bloggers like this: