Artykuł miesiąca: Psychologia strategicznego przywództwa

AktualnościWiadomościZarządzanie

Thomas Brugnatelli obejmuje stanowisko Dyrektora Generalnego hotelu Raffles Europejski Warsaw

Thomas Brugnatelli ma ponad 20 lat doświadczenia w segmencie hoteli luksusowych. Zanim objął stery w warszawskim hotelu Raffles, przez ostatnie 6 lat zajmował stanowisko Dyrektora Generalnego w The American Colony Hotel w Jerozolimie. Karierę w hotelarstwie rozpoczął w 1991 roku, by w 1998 roku objąć stanowisko Food & Beverage Manager w hotelu The Ritz Carlton Phoenix w Stanach Zjednoczonych. Po powrocie do Szwajcarii, na stanowisku Dyrektora Generalnego zarządzał 4- i 5-gwiazdkowymi hotelami w Vevey, Gstaad i Lozannie. Thomas Brugnatelli znany jest ze swojej pasji do doskonałości, opartej o kreatywność  i motywacyjne podejście do przywództwa. W pracy zawsze dąży do najwyższych standardów jakości.

Nowy Dyrektor Generalny hotelu Raffles Europejski Warsaw jest absolwentem Ecole Hoteliere de Lausanne. Ma szwajcarsko-włoskie obywatelstwo, a oprócz rodzimego francuskiego i włoskiego, włada również językiem angielskim, niemieckim i duńskim.

Raffles Europejski Warsaw, dawniej Hotel Europejski, rozpoczął swoją działalność w 1857 roku i przez dziesięciolecia był jednym z najbardziej rozpoznawalnych hoteli w Europie. Dziś symbol XIX i XX wiecznej Warszawy powraca do czasów świetności, otwierając drzwi pod marką Raffles Hotels & Resorts. Od otwarcia pierwszego hotelu w Singapurze w 1887 roku, Raffles stał się ikoną wśród hoteli pięciogwiazdkowych, zapewniając gościom niezrównany serwis w spektakularnych wnętrzach. Raffles Europejski Warsaw jest jednym z trzech, po Paryżu i Stambule, hoteli słynnej sieci Raffles Hotels & Resorts w Europie. Hotel oferuje 106 pokoi i apartamentów, w których wyeksponowano oryginalne elementy wystroju oraz kolekcję prac współczesnych polskich artystów. Do dyspozycji gości jest również restauracja Europejski Grill, legendarny Long Bar, cukiernia Lourse Warszawa, Humidor, Pavilion na hotelowym patio oraz Raffles Spa. raffles.com/warsaw

Raffles Hotels & Resorts to bogata historia oraz jedne z najbardziej prestiżowych destynacji na świecie. W 1887 roku Raffles Singapore ustanowił standardy hotelarskiej gościnności, przedstawiając światu usługi prywatnych butlerów, koktajl Singapore Sling oraz legendarną już dziś obsługę gości. Dzisiaj Raffles kontynuuje tę tradycję w światowych metropoliach i oszałamiających miejscach z dala od miejskiego zgiełku, oczarowując podróżnych wartościowymi doświadczeniami i obsługą, która jest dyskretna oraz intuicyjna. Hotele Raffles są wyborem koneserów życia, nie tylko ze względu na otaczającą je aurę kultury, piękna i elegancji, ale także ze względu na niezwykłe wrażenia, jakie towarzyszą im podczas pobytu w Raffles. Każdy z hoteli, bez względu na to, czy znajduje się w Paryżu, Stambule, Warszawie, czy na Seszelach, jest oazą spokoju dla podróżnych, którzy przyjeżdżają jako goście, wyjeżdżają jako przyjaciele i wracają jako rodzina. Raffles należy do Grupy AccorHotels, światowego lidera w sektorze podróży, posiadającego w ofercie ponad 4 300 hoteli, kurortów i rezydencji oraz 10 000 prywatnych domów na całym świecie.

Polecane artykuły
AktualnościWiadomości

Gdzie firmy technologiczne powinny inwestować w Europie? W Polsce!

AktualnościWiadomości

Ekonomistki, prawniczki i humanistki szturmują branżę IT. Pracę oferują im nawet służby specjalne

AktualnościWiadomości

2 minuty, aby zrobić wrażenie na kliencie

AktualnościWiadomości

Co Polacy myślą o zakazie handlu w niedzielę

Zapisz się do Newslettera
Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze artykuły
%d bloggers like this: