Artykuł miesiąca: Dom Opiekuńczych Skrzydeł - pamiętaj o 1% podatku KRS 630706.

LifestyleTechnologieWiadomości

Samsung zdobywa najwięcej nagród na IDEA 2015

 

W sierpniu br. w Seattle przyznano nagrody w prestiżowym konkursie IDEA 2015 w dziedzinie wzornictwa. Spośród wszystkich nominowanych, firma Samsung zdobyła największą liczbę wyróżnień – osiem statuetek: jedną złotą, trzy srebrne i cztery brązowe.

IDEA Awards (International Design Excellence Awards) jest jedną z najbardziej prestiżowym nagród w dziedzinie wzornictwa. Konkurs organizowany jest od 1980 roku przez stowarzyszenie Industrial Designers Society of America. IDSA nagradza firmy, których produkty wyróżniają się innowacyjnością i kreatywnością.

Sukces firmy Samsung

Otrzymane nagrody należą do różnych kategorii: począwszy od AGD, skończywszy na akcesoriach do smartfonów. Wszystkie produkty łączy innowacyjność zastosowanych technologii. Tegoroczną złotą nagrodę otrzymał bezlusterkowy aparat fotograficzny NX mini. Produkt charakteryzuje się prostym, klasycznym i jednocześnie ponadczasowym wzornictwem.

Srebrne nagrody otrzymały trzy urządzenia marki Samsung: zmywarka Waterwall™, wyposażona w system wytwarzający silną ścianę wody, LED Flip Wallet – pierwsze na świecie etui na smartfon, które na wyświetlaczu LED wyświetla informacje ze smartfona oraz Digital Appliance Design Philosophy Framework– koncepcja kreatywna projektowania urządzeń domowych.

Brązowe statuetki otrzymały produkty: Gear VR – zestaw wirtualnej rzeczywistości z ergonomiczną konstrukcją, pozwalającą użytkownikom wygodnie korzystać z urządzenia, Wireless Audio – 360 –przenośne bezprzewodowe urządzenie audio o opływowym kształcie, Personal Cooler – urządzenie chłodzące oraz kuchenka mikrofalowa Hotblast™ – wyróżniająca się innowacyjnymi funkcjami i znakomitą technologią.

Jesteśmy niezwykle szczęśliwi z wyróżnień. Potwierdzają one nasze zaangażowanie na rzecz tworzenia innowacyjnych rozwiązań wzorniczych, które poprawiają jakość życia konsumentów – powiedział Boo-Keun Yoon, CEO i Prezes Corporate Design Center w Samsung Electronics.

Polecane artykuły
AktualnościWiadomości

Prokurator generalny oskarża Trumpa za oszustwo

AktualnościWiadomości

Samochodowy bilans 2021 roku – jakie pojazdy były najpopularniejsze?

AktualnościITWiadomości

Sprawdź, która rola w IT jest dla Ciebie.

AktualnościITWiadomości

Ataki cybernetyczne są największym zmartwieniem firm

Zapisz się do Newslettera
Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze artykuły
%d bloggers like this: